Špecialista predaja

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

4Life Direct Insurance Services, s. r. o. Štetinova 4, 811 06 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
* telefonické kontaktovanie klientov z našej databázy za účelom predstavenia produktov z našej ponuky
* komunikácia s klientami o možnostiach zabezpečenia seba/svojich blízkych a vytvorenie najvýhodnejšieho riešenia pre klienta
* zápis komunikácie s klientom do interného systému

MZDA: 700€ brutto/mesiac + bonusová zložka
NÁSTUP: Dohodou
MINIMÁLNE PODMIENKY: stredoškolské vzdelanie s maturitou, čistý výpis z registra trestov
Miesto výkonu práce: BRATISLAVA

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si Vašu dôveru a záujem.
Každý životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

* BONUS za dochádzku a phone time v sume 100€ (Každý mesiac)
* 2x PLATENÉ VOĽNO
* 5 DNÍ dovolenky navyše
* práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER
* hodiny ANGLICKÉHO JAZYKA v rámci spoločnosti
* OCENENIE najlepších zamestnancov každý mesiac - hlavnou výhrou je výlet do Južnej Afriky
* voliteľné poistenie pre zamestnancov zdarma
* FIREMNÉ AKCIE (vianočný večierok, ai.)
* pracovnú zmluvu na DOBU NEURČITÚ
* flexibilná prac.doba (príchod do práce medzi 8,00 - 10,00 hod.)
* podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja - pravidelné spätné väzby, pravidelné stretnutia s nadriadeným, ai.)
* pravidelné ovocné dni s rôznym druhom ovocia
* zabezpečený pitný režim
* jednozmenná prevádzka
* stravné lístky

Bližšie informácie o nás sa môžete dozvedieť aj na našej facebook stránke: 4Life Direct kariéra .sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sa chcete stať súčasťou úspešného tímu......inzercia, ktorú práve teraz čítate je stvorená pre Vás.

ROZŠIRUJEME NÁŠ TÍM A HĽADÁME NOVÝCH KOLEGOV/KOLEGYNE DO NÁŠHO ZABEHNUTÉHO A ÚSPEŠNÉHO TÍMU!

PONÚKAME VÁM:
* prácu na trvalý pracovný pomer
* prácu na dobu neurčitú
* jednozmennú prevádzku
* veľké množstvo BENEFITOV ako napríklad 5 dní dovolenky navyše, 2x platené voľno, flexibilný pracovný čas, práca v centre mesta a iné.

Naši zamestnanci o nás napísali:
"Som spokojná, že pracujem v teple (nie každý má takú výhodu) a že mám veľmi dobrých kolegov. Najviac sa mi páči, že si viem zarobiť oveľa väčšie peniaze, vďaka súťažiam a bonusom. A to, že sa tu dá postúpiť aj na vyššiu funkciu, nielen byť operátorom, nakoľko firma poskytuje možnosť karérneho rastu" (Stanislava)

"Práca je v príjemnom kolektíve, flexib. pracovná doba, dobré platové podmienky + bonusy pre zamestnancov, zabezpečený pitný režim, pravidelné školenia, príjem je vždy pravidelný tak ako je uvedené v zmluve, žiaden problém s výplatou a odvodmi" (Katarína)

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov