Špecialista podpory obchodu (dlhodobá brigáda)

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

4Life Direct Insurance Services, s. r. o. Štetinova 4, 811 06 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
* telefonické kontaktovanie klientov z našej databázy
* predstavenie produktov z našej ponuky klientom s cieľom zvoliť najvhodnejšie riešenie a uzatvoriť návrh zmluvy
* rozprávanie sa s klientami o možnostiach zabezpečenia seba/svojich blízkych
* evidovanie priebehu rozhovoru do nášho interného systému

Do pracovnej pozície Vás zaučíme už od prvého dňa nástupu. Poskytneme Vám plnohodnotný tréning, na ktorom Vám odovzdávame všetky potrebné informácie.

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si Vašu dôveru a záujem.
Každý životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

* motivujúce finančné ohodnotenie – hodinová mzda 4 EUR/hodina + bonusová zložka
* možnosť kariérneho rastu, prechod na TPP (trvalý pracovný pomer)
* súťaže s vecnými a peňažnými cenami
* oceňovanie najlepších zamestnancov každý mesiac
* bezplatné školenia a tréningy
* certifikát na Poistenie al. zaistenie z Národnej banky Slovenska
* moderné priestory v centre Bratislavy neďaleko Prezidentského paláca
* Fruit days
* firemné teambuildingy

MIESTO VÝKONU PRÁCE: BRATISLAVA
TYP PRÁCE: BRIGÁDA
TERMÍN NÁSTUPU: IHNEĎ

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

si hľadáte brigádu, neváhajte a pošlite mi Váš životopis ešte dnes!

PRÁVE TERAZ HĽADÁME ŠIKOVNÝCH BRIGÁDNIKOV/BRIGÁDNIČKY DO NÁŠHO ZABEHNUTÉHO A ÚSPEŠNÉHO ODDELENIA!

Osobnostné predpoklady:
* komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
* proaktívny a zodpovedný prístup k práci

MINIMÁLNE PODMIENKY: čistý výpis z registra trestov + stredoškolské vzdelanie s maturitou.

NA VAŠOM PRACOVNOM ČASE BY SME SA DOHODLI.

Spoločnosť 4Life Direct pôsobí na globálnom trhu viac ako 25 rokov, pričom sa spoločnosť do európskych krajín etablovala v roku 2009. V súčasnosti 4Life Direct prevádzkuje svoje pobočky v rámci Európy v Poľsku, Maďarsku, Česku, Slovensku a vo Veľkej Británii.
Staňte sa súčasťou mladej spoločnosti, ktorá sa zameriava na inovatívne produkty v oblasti poisťovníctva, uvádza na trh širokú škálu finančných produktov, vďaka čomu sa stáva novátorom v tomto segmente, vrátane slovenského trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov