Tlačiar

4from media, s.r.o.

Miesto práce
Milana Hodžu 5, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha tlačových zariadení - UV tlač - Impala, tlačové plotre, rezacie plotre, laminácia, latexový tlačový ploter....
- príprava grafických podkladov na tlač
- práca v programe CorelDRAW, CALDERA, prípadne Adobe Illustrátor ...
- komunikácia s klientom ohľadne dodaných podkladov v prípade potreby
- sledovanie stavu materiálu na sklade

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 800,-€ (dohoda podľa praxe a skúseností )

- zaškolenie v technickej oblasti
- tím skúsených a príjemných kolegov
- pracovný odev
- pitný režim na pracovisku

Ďakujeme všetkým o prejavený záujem. Oslovení budú záujemcovia, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Platové podmienky vieme samozrejme dohodnúť na osobnom pohovore. Plat uvedený v inzercii nie je strop. Je to minimálna suma, ktorú musíme uvádzať podľa zákona. V prípade uchádzača so skúsenosťami a praxou, ktorú požadujeme sa vieme dohodnúť aj na vyššom plate.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.11.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Polygrafia, grafika

Ostatné znalosti

CorelDRAW - pokročilý
Adobe Illustrator - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax s programami CorelDRAW alebo Adobe Illustrátor podmienkou
- manuálna a technická zručnosť
- vítaná znalosť 3D vizualizácie na konštrukcie krabíc / POP displayov / ...

Sme malá, ale dynamická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby marketingu a reklamy. Dlhé roky praktických skúseností z nás urobili špecialistov v obore.
Postaráme sa o celý proces od kreatívy a grafiky až po samotnú výrobu, inštaláciu a servis.

Prezentáciu našej práce nájdete na našej web stránke alebo facebooku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Nezábudková 5
82101 Bratislava

Kontakt

ID: 3782185   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800,-€ (dohoda podľa praxe a skúseností )