Montážny pracovník - výroba a inštalácie

4from media, s.r.o.

Miesto práce
M. Hodžu 5, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malá firma, v ktorej práca je veľmi rôznorodá a nikdy nie je nudná. Do nášho tímu hľadáme šikovného montážnika. Stačí ak máš skúsenosť s montážnymi prácami, všetko ostatné ťa naučíme.

Náplň práce:

- lepenie reklamných plôch v interiéri a exteriéri - potlačené, zrkadlové, pieskové fólie a iné
- výrobné a pomocné práce na dielni
- montážne práce priamo u zákazníka a komunikácia so zákazníkom
- inštalácie v rámci celého Slovenska

- zaškolenie v technickej oblasti
- malý tím skúsených kolegov
- pracovný odev
- kompletné vybavenie pre výrobu a montáže

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť a schopnosť práce aj vo výškach
- ochota cestovať a pracovať nadčas v prípade nutnosti (hlavne v čase inštalácií kampaní, ktoré trvajú 3-5 dní 4-5 krát do roka)
- cit a zmysel pre detail

Sme dynamická spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby a inštalácie reklamy. Naše dlhoročné skúsenosti v našom obore z nás robia špecialistov zameraných na detail a kvalitu. Sme tím ľudí, ktorý si vážia svojho zamestnanca, klienta a svoju prácu.

Prezentáciu našej práce nájdete na našej web stránke alebo facebooku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3434059  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 nástupný plat