Grafik

4from media, s.r.o.

Miesto práce
M. Hodžu 393/5, Prievidza
Termín nástupu
15.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme potrebu posunúť našu spoločnosť o krok vpred a preto hľadáme človeka, ktorý nám pomôže v našej "reklamke" tvoriť kreatívu.

Hľadáme človeka, ktorý bude:
- vymýšľať a kresliť grafické návrhy pre našich veľkých aj malých klientov
- pripravovať vizuály pre klientov na schválenie grafiky
- pripravovať podklady na tlač, zalamovať grafiku podľa potreby
- robiť návrhy dizajn manuálov

V základe ide o tvorbu grafiky pre našich klientov, ktorí nemajú o reklame žiadnu predstavu. Práca a pozícia je vhodná pre absolútnych kreatívcov a grafikov, ktorí sa neboja výziev.

- tím mladých a skúsených kolegov
- pracovný odev
- nápoje zdarma
- firemné akcie

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti prosím o zaslanie životopisu na nižšie uvedený e-mail, prípadne o telefonický kontakt na nižšie uvedené telefónne číslo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 129 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

grafika

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
CorelDRAW - expert
Adobe InDesign - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa, ktorý má za sebou praktické skúsenosti.
Hľadáme človeka s praxou v tvorbe grafiky.

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou a montážou reklamy od svetelných boxov, cez nesvetelné reklamné boxy, montážou reklamných bannerov, inštaláciou kampaní, reklamných polepov exteriérov a interiérov, výrobou drobných reklamných predmetov, pútačov, stojanov. Sme malá spoločnosť, ktorá je na trhu už 11 rokov.
Aktuálne sme výrobu presťahovali z Bratislavy do Prievidze, pretože sme tu našli priestor a možnosti pre zakúpenie nových technológií. Už sa venujeme aj tlači a špeciálne tlači na doskové materiály. Aktuálne nás je 9 a máme potrebu náš tím stále dopĺňať. Prezentáciu našej práce nájdete na našej web stránke alebo facebooku.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Sabinovská 362/5
82102 Bratislava

Kontakt

ID: 3205920   Dátum zverejnenia: 4.10.2017