Reagujte bez životopisu

Farmaceut - nástupný bonus 2000€ - Bratislava (Trnávka) - mzda od 1700€ (netto) - zabehnutá lekáreň

4EVER, s. r. o.

Miesto práce
Na križovatkách, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme FARMACEUTOV do zabehnutej lekárne v Bratislavskej Trnávke. Ponúkame výborné pracovné podmienky v priateľskom kolektíve s možnosťou navýšenia mzdy formou bonusov. Pozícia je vhodná aj pre absolventov - radi Vás zaškolíme. V prípade záujmu o pozíciu nás neváhajte kontaktovať na 0904260268, alebo mailom na [email protected].

- zvyšovanie mzdy formou bonusov
- kariérny rast
- príjemné pracovné prostredie
- dohoda o pracovnom čase
- stabilné zamestnanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti verejných lekárni po celom území Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

ID: 4547961  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac