Reagujte bez životopisu

Farmaceut - Senec - mzda od 1800€ - novootvorená lekáreň

4EVER, s. r. o.

Miesto práce
Veľké Úľany
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme FARMACEUTOV do novootvorenej lekárne v okrese Galanta. Ponúkame výborné pracovné podmienky v priateľskom kolektíve s možnosťou navýšenia mzdy formou bonusov. Pozícia je vhodná aj pre absolventov - radi Vás zaškolíme.

Ak sa chcete dozvedieť viac, radi Vám zodpovieme akékoľvek otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať aj nezáväzne.

- zvyšovanie mzdy formou bonusov
- kariérny rast
- príjemné pracovné prostredie
- dohoda o pracovnom čase
- stabilné zamestnanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkou verejných lekárni na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti verejných lekárni po celom území Slovenska.
ID: 4506964  Dátum zverejnenia: 18.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac