Paralegal - Študent práva / Ekonómie - Zakladanie a zmeny v s.r.o. - Home office - Vysoké provízie !

4B2B s. r. o.

Miesto práce
Ventúrska ulica 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
15.10.2018
4 - 5 euro na hodinu + provízie zo zložitejších zákaziek ( až do 600 € mesačne )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu 4b2b.sk a využite svoje vedomosti – K fixnej zložke platu ponúkame províziu zo zložitejších zákaziek - ( príprava konkurzu, RPVS a ÚPV SR, zakladenie a.s. )
Výkon práce v sídle spoločnosti v absolútnom centre – Na Ventúrskej ulici 1 a možný

Vyžadujeme samostatnosť a prípadnú prax v podávaní žiadostí na OR - Prípadne Vás zaučíme, ako podávať a pracovať s obchodným registrom

Náplň práce
- samostatné riešenie obchodných prípadov ( správa objednávok z portálu 4b2b.sk )
- vypracovávanie dokumentácie pre založenie a zmeny v spoločnostiach a podávanie na súd
- tel. komunikácia s klientmi
- odborné poradenstvo pre klientov
- riešenie zložitejších obchodných prípadov ( príprava konkurzu, RPVS a ÚPV SR, zakladanie a.s. )

- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- dobré pracovné a mzdové podmienky
- variabilná zložka platu ( provízie zo zložitejších zákaziek )

Životopisy v inom ako slovenskom jazyku a motivačné listy prosím nezasielajte.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a títo budú následne pozvaní na osobný pohovor.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom ich spracovania pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov s nasledovným znením:

"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo alebo Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- logické myslenie
- aktívny prístup k práci a samostatnosť pri riešení úloh
- komunikačné zručnosti

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami pre spoločnosti od zakladania a zmeny v spoločnostiach , likvidácií obchodných spoločností, GDPR až po poskytovanie služieb transferovej dokumentácie a auditu. Služby našej spoločnosti môžete využiť priamo v centre mesta na Ventúrskej ulici, kde Vás radi uvítame. Viac informácií a cenník služieb nájdete na našej stránke www.4b2b.sk
ID: 3367200  Dátum zverejnenia: 30.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 5 euro na hodinu + provízie zo zložitejších zákaziek ( až do 600 € mesačne )