Можливість для людей з України
Logo 42 s. r. o.

Predajca komiksov, kníh a zberateľských predmetov v Nekonečne

42 s. r. o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2024
850 - 1 200 EUR/mesiacPríplatky za víkendy a sviatky. Osobné ohodnotenie podľa dosiahnutých pracovných výsledkov. Priemerná mzda až do 1200 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si nadšený fanúšik komiksov, mangy, sci-fi / fantasy svetov a všeobecne pop kultúry?
Navyše dokážeš tieto úžasné vecičky predávať nielen podobným nadšencom, ale aj bežným okoloidúcim?
V tom prípade môžeš byť skvelou posilou nášho obchodníckeho tímu v predajni Nekonečno v nákupnom centre Eurovea v Bratislave.

Nie je rozhodujúce, či si muž alebo žena, mladší alebo starší ročník, či je pre teba tým pravým Batmanom Michael Keaton alebo Robert Pattinson, či si v tábore DC alebo Marvel - ak preukážeš svoje nadšenie a schopnosti, chceme ťa u nás - v Nekonečne!

Práca predajcu v našich predajniach pozostáva predovšetkým z týchto užitočných činností:
• Aktívna komunikácia so zákazníkmi, odborné poradenstvo a ústretová obsluha pri predaji komiksov, mangy (komiksov z ázijských krajín), kníh, zberateľských figúrok a rôznych ďalších produktov z oblastí populárnej kultúry.
• Vybavovanie objednávok vytvorených cez internetové obchody (www.nekonecno.sk alebo ďalších našich partnerov).
• Prijímanie tovaru a jeho vystavovanie v predajni.
• Udržiavanie poriadku a starostlivosť o príjemný celkový vzhľad predajne.
• Objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty.
• Spolupráca na vytváraní obsahu internetového obchodu a sociálnych sietí.
• Účasť na inventarizáciách tovaru a hotovosti, vybavovanie reklamácií a rôzne ďalšie činnosti spojené s prevádzkou v obchode.

Pracovisko sa nachádza v nákupnom centre, preto ide o prácu na zmeny, vrátane víkendov.

• Pravidelný a intenzívny kontakt s ľuďmi s podobným pohľadom na svet ako máš ty.
• Rôznorodá náplň práce.
• Menší pracovný kolektív v rodinnej firme, s priateľskými vzťahmi a príbuznými záujmami.
• Motivujúci mzdový systém, ktorý silno odmeňuje angažovaných ľudí s chuťou pracovať.
• Možnosť získania predávaných produktov za zvýhodnené zamestnanecké ceny.
• Perspektíva podieľať sa na raste rozvíjajúcej sa obchodnej spoločnosti.

Hľadáme pracovníka výhradne na trvalý pracovný pomer s plným úväzkom.
Prvým krokom pre zaradenie do výberového procesu je zaslanie životopisu a motivačného listu e-mailom.
Do motivačného listu prosíme napísať čo najviac informácií o tom, v čom sa vyznáš a aké sú tvoje prednosti.
Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov, ktorí nám poslali svoj životopis spolu s motivačným listom na našu e-mailovú adresu.
V prípade záujmu ťa budeme telefonicky alebo cez sociálne siete spätne kontaktovať kvôli dohodnutiu termínu osobného pohovoru.
Osobný pohovor sa bude konať v predajni, s možnosťou vyskúšania uchádzačových schopností v praxi.
Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú, so skúšobnou dobou 3 mesiace a s možnosťou predĺženia jej platnosti na dobu neurčitú v prípade vzájomnej spokojnosti s kvalitou spolupráce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Office 365 - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Elektronická pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v predajných zručnostiach je výhodou, nie však podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Príjemné vystupovanie a nenútená komunikácia so zákazníkmi o ich nákupných potrebách.
• Prirodzená ochota pomáhať, byť milý a ústretový, vytvárať pozitívnu atmosféru v kontakte s ľuďmi.
• Dobrá orientácia vo svete komiksov, sci-fi, fantasy, kníh, hier, filmu, seriálov a všeobecne v pop kultúre.
• Schopnosť aktívne a rýchlo si osvojiť nové znalosti, prispôsobivosť ku zmenám a novinkám.
• Spoľahlivosť, zodpovednosť a poriadkumilovnosť.
• Základný praktický prehľad v internetovom nakupovaní a v sociálnych sieťach.
• Znalosť práce s videom, fotkami, obrázkami a grafikou je vítaná. Dokážeme oceniť tvorivý príspevok k verejnej prezentácii našej spoločnosti.
• Fyzická a zdravotná kondícia umožňujúca vykonávať prácu predajcu v zmennej prevádzke, vrátane víkendov.
• Výhodou je prax v predajných zručnostiach, nie je to však podmienkou. Perspektívny a angažovaný zamestnanec získa u nás možnosť sa naučiť byť obchodníkom.

Našu spoločnosť môžete poznať skôr podľa nášho e-shopu Nekonecno.sk, ktorý s láskou rozvíjame už od roku 2017.
Sme obchod pre každodenných hrdinov - s takmer nekonečnou ponukou komiksov a mangy, kníh, artbookov, Funko POP a iných zberateľských figúrok a množstvom ďalších popkultúrnych zberateľských predmetov.
Okrem e-shopu nás nájdete aj v obchodných centrách Eurovea a Bory Mall Bratislava, kde máme naše základne vo fyzickom priestore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Lakatoš
Tel.: +421903417896
E-mail: poslať životopis
ID: 4615105  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac