Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Predajca komiksov, kníh a zberateľských predmetov v Nekonečne

42 s. r. o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.05.2023
850 - 1 200 EUR/mesiacPríplatky za víkendy a sviatky. Osobné ohodnotenie podľa dosiahnutých pracovných výsledkov. Priemerná mzda až do 1200 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si nadšený fanúšik komiksov, mangy, sci-fi / fantasy svetov a všeobecne pop kultúry?
Navyše dokážeš tieto úžasné vecičky predávať nielen podobným nadšencom, ale aj bežným okoloidúcim?
V tom prípade môžeš byť skvelou posilou nášho obchodníckeho tímu v predajni Nekonečno v nákupnomh centre Eurovea v Bratislave.
Vôbec nie je vylúčené, že ak si v tom naozaj dobrý, môžeš sa stať aj vedúcim predajne.

Nie je rozhodujúce, či si muž alebo žena, mladší alebo starší ročník, či je pre teba tým pravým Batmanom Michael Keaton alebo Robert Pattinson, či si v tábore DC alebo Marvel - ak preukážeš svoje nadšenie a schopnosti, chceme ťa u nás - v Nekonečne!

Práca predajcu v našich predajniach pozostáva predovšetkým z týchto užitočných činností:
• Aktívna komunikácia so zákazníkmi, odborné poradenstvo a ústretová obsluha pri predaji komiksov, mangy (komiksov z ázijských krajín), kníh, zberateľských figúrok a rôznych ďalších produktov z oblastí populárnej kultúry.
• Vybavovanie objednávok vytvorených cez internetové obchody (www.nekonecno.sk alebo ďalších našich partnerov).
• Prijímanie tovaru a jeho vystavovanie v predajni.
• Udržiavanie poriadku a starostlivosť o príjemný celkový vzhľad predajne.
• Objednávanie tovaru, návrhy a podnety na nové produkty.
• Spolupráca na vytváraní obsahu internetového obchodu a sociálnych sietí.
• Účasť na inventarizáciách tovaru a hotovosti, vybavovanie reklamácií a rôzne ďalšie činnosti spojené s prevádzkou v obchode.

Pracovisko sa nachádza v nákupnom centre, preto ide o prácu na zmeny, vrátane víkendov.

• Pravidelný a intenzívny kontakt s ľuďmi s podobným pohľadom na svet ako máš ty.
• Rôznorodá náplň práce.
• Menší pracovný kolektív v rodinnej firme, s priateľskými vzťahmi a príbuznými záujmami.
• Motivujúci mzdový systém, ktorý silno odmeňuje angažovaných ľudí s chuťou pracovať.
• Možnosť získania predávaných produktov za zvýhodnené zamestnanecké ceny.
• Perspektíva stať sa v budúcnosti vedúcim predajne a podieľať sa na raste rozvíjajúcej sa obchodnej spoločnosti.

Prvým krokom pre zaradenie do výberového procesu je zaslanie životopisu a motivačného listu e-mailom.
Do motivačného listu prosíme napísať čo najviac informácií o tom, v čom sa vyznáš a aké sú tvoje prednosti.
Na osobný pohovor pozývame len nami vybraných uchádzačov, ktorí nám poslali svoj životopis spolu s motivačným listom na našu e-mailovú adresu.
V prípade záujmu ťa budeme telefonicky alebo cez sociálne siete spätne kontaktovať kvôli dohodnutiu termínu osobného pohovoru.
Osobný pohovor sa bude konať v predajni, s možnosťou vyskúšania uchádzačových schopností v praxi.
Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú, so skúšobnou dobou 3 mesiace a s možnosťou predĺženia jej platnosti na dobu neurčitú v prípade vzájomnej spokojnosti s kvalitou spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Office 365 - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Elektronická pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v predajných zručnostiach je výhodou, nie však podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Príjemné vystupovanie a nenútená komunikácia so zákazníkmi o ich nákupných potrebách.
• Prirodzená ochota pomáhať, byť milý a ústretový, vytvárať pozitívnu atmosféru v kontakte s ľuďmi.
• Dobrá orientácia vo svete komiksov, sci-fi, fantasy, kníh, hier, filmu, seriálov a všeobecne v pop kultúre.
• Schopnosť aktívne a rýchlo si osvojiť nové znalosti, prispôsobivosť ku zmenám a novinkám.
• Spoľahlivosť, zodpovednosť a poriadkumilovnosť.
• Základný praktický prehľad v internetovom nakupovaní a v sociálnych sieťach.
• Znalosť práce s videom, fotkami, obrázkami a grafikou je vítaná. Dokážeme oceniť tvorivý príspevok k verejnej prezentácii našej spoločnosti.
• Fyzická a zdravotná kondícia umožňujúca vykonávať prácu predajcu v zmennej prevádzke, vrátane víkendov.
• Výhodou je prax v predajných zručnostiach, nie je to však podmienkou. Perspektívny a angažovaný zamestnanec získa u nás možnosť sa naučiť byť obchodníkom.

Našu spoločnosť môžete poznať skôr podľa nášho e-shopu Nekonecno.sk, ktorý s láskou rozvíjame už od roku 2017.
Sme obchod pre každodenných hrdinov - s takmer nekonečnou ponukou komiksov a mangy, kníh, artbookov, Funko POP a iných zberateľských figúrok a množstvom ďalších popkultúrnych zberateľských predmetov.
Okrem e-shopu nás nájdete aj v obchodných centrách Eurovea a Bory Mall Bratislava, kde máme naše základne vo fyzickom priestore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4511502  Dátum zverejnenia: 2.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac