Projektovy specialista

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.2.2023 alebo podla dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiaczalezi od pracovnych skusenosti uchadzaca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokážeš samostatne viesť projekt? Zvládneš každodennú komunikáciu s dokladačmi a jednania s klientmi? Je pre teba dôležité, aby za tebou bol vidieť kus dobrej práce? Vieš, čo je merchandising?

Do nášho tímu hľadáme šikovného, energického, vytrvalého, pozitívne naladeného kolegu/kolegyňu, ktorý vie pracovať a je tímový hráč. Slovné spojenie „neviem / nedá sa“ nemá vo svojom slovníku.

Ponúkame rôznorodú prácu na zabehnutých projektoch:
- Každodenná komunikácia s dokladačmi v obchodných reťazcoch – ich náborovanie, školenie, riadenie, kontrola, ale aj riešenie ich problémov . Jedná sa o pracu z officu.
- Komunikácia s klientami – informovanie o stave na projekte, príprava reportov a cenových kalkulácií, riešenie zadaných požiadaviek
- informovanie dokladačov o planovaných aktivitách v teréne a klienta o výsledku ich realizácie
- príprava podkladov pre odmeny , klientskych faktúr, sledovanie nákladov projektu
- reporting, porady, bežná administratíva

Čo očakávame:
- proaktívny prístup – nečakať, kto čo zadá, ale prácu si zorganizovať samostatne podľa priorít a prichádzať s nápadmi (radi samozrejme poradíme)
- proklientsky prístup – načúvať a pochopiť, čo klient očakáva a potom to previesť do nastavenia projektu
- nadhľad a schopnosť vidieť veci v súvislostiach
- chuť rozvíjať sa a získavať nové poznatky
- PC – Excel, Word, Power point na dobrej úrovni – čo sa zatiaľ nevie, to doškolíme

Ak sa k nám chcete pridať, pošlite nám svoj životopis a motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4497268  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac