Odborný poradca pre oblasť zdravotníctva

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiacKPI 250 plus extra odměna

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je ti blízka práca v oblasti zdravotníctva, vzdelávanie, budovanie vzťahov s obchodnými partnermi?
Bývaš a chceš pracovať v Žilinskom alebo Banskobystrickom kraji?
Ak áno, ponúkame ti možnosť začleniť sa do nášho tímu. Propagujeme produkty nášho klienta, ktorých výroba je založená na najnovších technológiách a výskumoch v oblasti dentálnej hygieny.
Čo bude tvoja úloha ?
• každodenný osobný kontakt s odborníkmi (zubári, dentálne hygieničky)
• prezentácie a odporúčanie produktov značky OralB
• budovanie značky lídra trhu
• reporting, monitoring trhu
• spoločné porady a príprava obchodnej stratégie
• účasť na konferenciách, veľtrhoch a odborných akciách
Ako ťa vidíme ?
• ako človeka, ktorý reaguje na motiváciu a súčasne vie motivovať seba samého, samozrejmosť je pre teba samostatnosť a si otvorená/ý rôznorodosti a výzvam
• máš obchodného ducha a ideálne si ich už aj zúročil v praxi
• chceš sa stále učiť a vstrebávať nové, predovšetkým odborné informácie
• si pripravená/ý plniť dlhodobé ciele s vedomím, že na viditeľný výsledok si treba niekedy počkať
• vieš si naplánovať aj zorganizovať deň a samostatne rozhoduješ o prioritách, za ktorými si stojíš
• si skúsená/ý vodič/ka a máš vlastný automobil a rada/rád cestuješ
• ovládaš prácu s PC – MS office, CRM nástroje

Na čo sa môžeš spoľahnúť z naše strany ?
• na zázemie silnej a známej značky OralB
• na dlhodobú spoluprácu s naším významným klientom
• na kolegyne/kolegov, ktorí vždy ochotne pomôžu
• na podrobný a priebežne sa vyvíjajúci vzdelávací program

Ponúkame
• adekvátne finančné ohodnotenie
• spolupráca na živnosť
• potrebné komunikačné nástroje (iPhone, iPad, ...) po dohode
Ak sme ťa zaujali, prosím, pošli nám tvoj životopis a motivačný dopis. Radi ti odpovieme na tvoje otázky pri on-line alebo osobnom stretnutí.
Tešíme sa na teba,
tím 4P&P

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4472473  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac