Regionálny manažér

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacKPI odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa práca s ľuďmi, cestovanie a cítiš, že Tvoje schopnosti sú priam nadpozemské?
Baví Ťa viesť tím a motivovať ho k stále lepším a lepším výsledkom?
Chceš byť súčasťou dynamického tímu, ktorý svojím nasadením láme rekordy v teréne?

Ak si sa nezľakol, si tímový hráč, nebojíš sa vysokého pracovného nasadenia a výziev, tak čítaj ďalej – si to možno práve ty, koho hľadáme

Pre nášho klienta - jedného z najväčších výrobcov cukroviniek na svete - hľadáme skúseného, spoľahlivého Regionálneho managera. Tvojou náplňou práce na tejto pozícii bude „z každého rožka troška“.
PERSONALISTIKA
* personálne zabezpečenie prideleného regiónu (obsadenosť, zastupiteľnosť, zaškolenie)
* vedenie tímu merchandiserov a Senior merchandiserov
* participácia na tvorbe tourplánu
* mzdová agenda
DÁTA
* znalosť všetkých aktivít zadávaných do internej aplikácie a pravidiel na ich kontrolu a vyhodnocovanie (samozrejme Ťa vyškolíme)
POSM
* znalosť POSM a zodpovednosť za regionálne sklady (stav, pohyb, riadenie distribúcie POSM)
REGIONÁLNY MANAGEMENT A REPORTING
* aktívna regionálna komunikácia, monitorovanie situácie vo fielde
* účasť a prezentovanie na meetingoch (regionálnych, fieldových, ad hoc)
* pravidelný reporting podľa zadania a aktuálnych potrieb klienta
WORK IN FIELD
* storechecky a spolujazdy (kontrola práce merchandiserov a Senior merchandiserov)

Čo ponúkame za Tvoje nasadenie?
* prácu pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť
* slušnú odmenu
* dlhodobú spoluprácu v dynamickom a perspektívnom kolektíve Superhrdinov
* služobný telefón aj na súkromné účely
* firemné školenia

Čo ešte očakávame od Teba?
* výborné komunikačné, organizačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
* samostatnosť, flexibilitu, zodpovednosť, asertivitu, dobrý time management
* prax na podobnej pozícii min. 1 rok
* no a samozrejme v neposlednom rade vodičák skupiny B a vlastný automobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

4 P&P Slovakia spol. s.r.o.
Pri Suchom mlyne 9
811 04 Bratislava
ID: 4095389  Dátum zverejnenia: 3.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac