Project manager senior

4 P&P Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
september 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád/a výzvy?Dokážeš získať a samostatne zabezpečiť projekt od A do Z? Chceš dostať priestor pre svoj ďaľší rozvoj ?

Ak áno, potom je táto ponuka určená možno práve pre teba.

Aké budú tvoje hlavné úlohy na tejto pozícii:
- zpracovanie ponúk a prezentácií pre stálych aj nových zákazníkov
- koordinácia eventov a spotrebiteľských súťaží
- koordinácia grafických prác
- kompletné administratívne zabezpečenie projektov

Hľadáme človeka, ktorému dáva zmysel to, čo robíme, chce sa s nami podielať na projektoch pre lokálnych i nadnárodných klientov a chce sa stať profesionálom v tejto oblasti. Výborné pracovné výsledky, ochotu a nasadenie vieme oceniť.

Ak sa k nám chceš pridať, pošli nám svoj životopis - my odpovieme každému.

Tešíme sa na teba.

Tým 4P&P

- možnosť ukázať, čo v tebe skutočne je
- spolupráca s lokálnymi i nadnárodnými klientami
- možnosť osobného a pracovného rozvoja
- priateľské a rodinné prostredie
- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- mobilný telefón a notebook
- flexibilná pracovná doba
- Home office
- Sick day

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť s organizáciou hostesiek je podmienkou
- výhodou je skúsenosť s organizáciou eventov, a spotrebiteľských súťaží

Agentúra 4P&P Slovakia spol. s r. o. poskytuje full service v oblasti Sales Promotion a Merchandisingu už od roku 2000 a patrí k najväčším BTL agentúram na Slovensku. V Českej republike funguje od roku 1997, ako líder trhu, úspešná materská spoločnosť.

Svojím klientom poskytujeme služby ako napr. ochutnávky, prezentácie výrobkov, spotrebiteľské súťaže, road-shows, merchandising, prenájom externých obchodných zástupcov, zber dát a monitoring trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3737147  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000