Predavačka tovaru pre tehotky a bábätká

4 mama & baby - všetko pre tehotky a bábätká

Miesto práce
Kollárova 26, 917 01 Trnava
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiacHrubá mzda cca 900 Eur (t.j. ČISTÁ MZDA 700 Eur + stravné lístky) + PENIAZE NAVYŠE ZA PRÁCU V SOBOTU (sobota je platená 6€/h + stravný lístok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ !!!

Predaj tovaru pre tehotky a bábätká, kočíkov, autosedačiek a iného detského tovaru.

Skúsenosti s predajom sú vítané (nie je podmienkou).
Hľadáme niekoho koho by predaj tohto detského sortimentu bavil a má rád prácu so zákazníkmi.

Práca v uvedených pracovných hodinách Vám musí vyhovovať, potrebujeme od Vás bezproblémovú dochádzku. Ak máte deti tak to nie je nevýhoda, ideálne však je ak máte zabezpečené ich varovanie v prípade potreby.

Musíte byť učenlivá - o tovare je potrebné sa naučiť potrebné informácie, aby ste ho vedeli dobre predávať a aby Vám zákazníčky dôverovali. V tomto Vám radi pomôžeme, poradíme a ak ste šikovná, pomerne rýchlo sa všetko potrebné naučíte. Navyše naučené vedomosti zúžitkujete aj v budúcnosti pri prípadnom plánovanom vlastnom dieťati .

Hľadáme teda inteligentnú a komunikatívnu predavačku, ktorá sa bude vedieť zákazníčkam prihovoriť, poradiť im pri výbere a predať ponúkaný sortiment.

Základné informácie o predávanom sortimente nájdete na našej stránke www.4mama.sk

PRACOVNÁ DOBA:
Ponedlok-Piatok 09.30 - 18.00 h.
Sobota 09.00 - 12.00 (za soboty sú peniaze navyše, aspoň jedna sobota v mesiaci je voľná)

Počas sviatkov a v nedeľu sa nepracuje..

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ

Zaujímavá práca v špecializovanej predajni s detským sortimentom.

Stravné lístky pre zamestnancov.

Výborná dostupnosť predajne.

Príjemný pracovný kolektív.

Informácie o výberovom konaní

POZOR !!!

ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIOU JE POTREBNÉ POSLAŤ NA EMAILOVÚ ADRESU: [email protected]

Ak nepripojíte k životopisu svoju fotku, nemusíte sa dostať do užšieho výberu, preto veľmi odporúčame pripojiť k životopisu aj fotku (nemusí byť profesionálna, stačí hocijaká aj z mobilu).

Ak pridáte MOTIVAČNÝ LIST, tak je to veľkou výhodou, pretože tam môžete uviesť prečo chcete pre nás pracovať a bližšie sa osobne predstaviť, pretože životopisy sú dosť neosobné a strohé. Preto životopis spolu s motivačným listom má väčšiu váhu ako keď pošlete len samotný životopis.

Kontaktovať budeme LEN vybraných uchádzačov a tých pozveme na pohovor do predajne.
Ak sa neozveme do 15 dní, tak sme Vás nevybrali.

Práca je vhodná najmä pre energických, učenlivých, milých a pracovitých ľudí. Práca zahŕňa najmä aktívny predaj detského a tehotenského sortimentu a príjemná komunikácia so zákazníkom.

Ak ste pracovitá a učenlivá, nie je sa čoho obávať, všetko potrebné Vás v prevádzke naučíme, budete mať podporu od skúsenejších kolegýň a poskytneme Vám katalógy o tovare na naštudovanie. Práca je v príjemnom kolektíve.

Potrebujeme aktívnu, príjemnú a ochotnú predavačku. Naše zákazníčky sú budúce mamičky a tie potrebujú poradiť a byť obslúžené predavačkou. Ak ste komunikatívna a ochotná, tak táto práca bude pre Vás prirodzená. Navyše Vám čas ubehne veľmi rýchlo.

Týmto sa totiž líšime od neosobných obchodných centier, kde býva často problém nájsť niekoho kto Vám poradí pri kúpe tovaru, preto je pre nás výber predavačky dôležitý.

Vhodná teda na túto prácu budete, ak ste komunikatívna, príjemná, pracovitá a predaj Vás baví :-) Musíte byť učenlivá - o sortimente sa postupne všetko naučíte, takže sa Vám bude dobre predávať. Ideálne ak ste vo veku 20 - 40 rokov (nie je podmienkou), pretože tak vekovo ideálne zapadnete do kolektívu ktorý v predajni je a vekovo budete blízko aj našim zákazníkom, takže dobre pochopíte ich potreby a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

POZOR !

ŽIVOTOPIS S FOTKOU je potrebné zaslať na email: [email protected]

TIP !
Veľmi vhodná práca pre mladú mamičku (NIE JE PODMIENKOU) - veľa sortimentu totiž poznáte z osobnej skúsenosti, takže Vám bude práca okamžite blízka.

Je však potrebné mať vyriešené prípadné varovanie Vášho dieťaťa, potrebujeme Vás totiž v uvedenej pracovnej dobe. To isté ale platí aj o Vašich kolegyniach, na ktoré sa tiež budete môcť spoľahnúť že nebudú každú chvíľu mimo práce.

Práca je samozrejme vhodná aj keď ešte nemáte deti ale máte veľmi pozitívny vzťah k predávanému sortimentu (najlepšia predavačka je totiž tá, ktorú práca baví :-)

Musíte byť komunikatívna a nebáť sa obsluhovať a radiť zákazníkom - budúcim mamičkám.
Z tohto dôvodu bude potrebné si predávaný sortiment zo začiatku dobre naštudovať, radi Vám v tom poradíme a pomôžeme.

Skúsenosti s predajom sú vítané.

Výhodou (nie podmienkou) je: angličtina (aspoň minimálne základy) a nefajčiar (NIE JE PODMIENKOU)

Požadujeme: príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, pracovitosť, nekonfliktnosť, schopnosť aktívne predávať tovar, ochota naučiť sa informácie o predávanom sortimente, vzťah k detskému sortimentu, samostatnosť, ochota pracovať v prípade potreby nadčas, bezproblémovú dochádzku.

Ponúkame: zaujímavú prácu v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou miesta výkonu práce, slušné platové podmienky a prácu v príjemnom kolektíve.

Predaj detského a tehotenského tovaru :)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3793085  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac