Predavačka tovaru pre bábätká a pomoc v eshope

4 mama & baby - všetko pre tehotky a bábätká

Miesto práce
Kollárova 26, 917 01 Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
780 € (t.j. čistá mzda cca 600 Eur + stravné lístky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE -
predaj detského tovaru v predajni a v prípade potreby aj pomoc skladníkovi v eshope - kompletizovanie, balenie a posielanie tovaru na základe prijatých objednávok.

Na začiatku Vám samozrejme pomôžeme a naučíme Vás čo treba. Len treba byť aktívny, učenlivý a pracovať s nasadením.

Prevádzkujeme kamennú predajňu v Trnave a E-SHOP, kde predávame detské kočíky, autosedačky a rôzny iný sortiment.

Je teda výhodou ak je Vám takýto detský sortiment blízky.

Hľadáme inteligentného, učenlivého zamestnanca, ktorý sa vie spisovne vyjadrovať slovom a písmom.

Prácu Vás naučíme, časom dokonale spoznáte tovar a budete ho vedieť bez chýb posielať, predávať a komunikovať o ňom so zákazníkmi. Musíte však byť komunikatívny a učenlivý a
pracovitý typ.

Miestom práce je kamenná predajňa 4mama&baby, Kollárova 26, Trnava

Základné informácie o predávanom sortimente nájdete na našej stránke www.4mama.sk

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ

Zaujímavá práca s detským sortimentom.

Stravné lístky pre zamestnancov.

Príjemný kolektív.

Potenciál zvyšovania platov do budúcnosti v závislosti na dobrých hospodárskych výsledkoch firmy.

ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIOU JE POTREBNÉ POSLAŤ emailom na: [email protected] alebo PRINIESŤ OSOBNE do predajne: "4 mama & baby, Kollárova 26, Trnava"

POZOR - ak nepripojíte k životopisu svoju fotku, nemusíte sa dostať do užšieho výberu.

VEĽKOU VÝHODOU JE ak pridáte k životopisu aj MOTIVAČNÝ LIST, pretože tam sa môžete bližšie predstaviť a napísať prečo ste na danú prácu vhodná/ý.

Kontaktovať budeme LEN vybraných uchádzačov a tých pozveme na pohovor do predajne.

Ak sa neozveme do 30 dní, tak sme Vás nevybrali.

PRACOVNÁ DOBA je pondelok-piatok 9.00-18.00 h
(avšak niektoré dni sa pracuje len 9.00-16.00 h, bližšie to vysvetlíme na pohovore)

V sobotu sa pracuje 9.00-16.00 h.

V nedeľu a cez sviatky je voľno.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.12.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Príjemné vystupovanie, nekonfliktná osobnosť, pracovitosť.

Je potrebná FYZICKÁ ZDATNOSŤ (v sklade sa pracuje s ľahšími ale aj ťažšími balíkmi).

Výhodou je aj ovládanie STROJOPISU (nie je podmienkou). Pretože tak budete pri práci s počítačom rýchlejší.

Práca je vhodná najmä pre energických, inteligentných, učenlivých a pracovitých ľudí. Ideálne ak ste vo veku 18 - 35 rokov (NIE JE PODMIENKOU), pretože tak vekovo ideálne zapadnete do kolektívu ktorý na pracovisku je.

Predaj sortimentu pre tehotky a bábätká :)

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kollárova 26
91701 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Babiš
E-mail: poslať životopis
ID: 3296290   Dátum zverejnenia: 4.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   780 € (t.j. čistá mzda cca 600 Eur + stravné lístky)