Можливість для людей з України

Senior IT administrátor

4 Cubes, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 3 000 EUR/mesiac- plat závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Senior IT administrátora!

Tvoja náplň práce bude:

- riešenie každodenných IT požiadaviek koncových používateľov v internom CRM systéme

- vzdialená správa a servis IT infraštruktúry u klientov spoločnosti

- vykonávanie periodických kontrol a monitoring IT infraštruktúry

- tvorba IT dokumentácie

- spolupráca pri zavádzaní technologických riešení v rámci projektov spoločnosti

- zodpovednosť za vytváranie a udržiavanie bezchybnej IT infraštruktúry

- pomoc pri zavádzaní nových technológií do spoločnosti

- Stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou

- Profesionálny a dynamický tím

- Osobný a odborný rast

- Flexibilný pracovný čas a možnosť home office

- Moderné pracovné prostredie a zariadenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, počítačové siete

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Azure - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Citrix - Základy
VMware - Základy
Veeam Backup & Replication - Základy
Microsoft Active Directory - Mierne pokročilý
Microsoft Exchange - Mierne pokročilý
Networking - Mierne pokročilý
Administrácia Windows serverov - Mierne pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- Hľadáme Senior IT administrátora s prehľadom v IT technológiách.

- Požadujeme dobrú znalosť HW a schopnosť pracovať samostatne.

- Očakávame zodpovednosť, iniciatívu a aktívny prístup k práci.

- Analytické a logické myslenie je pre nás samozrejmosťou.

- Vítame tímových hráčov s ochotou vzdelávať sa.

Spoločnosť 4 Cubes Services, s.r.o. pôsobí v oblasti IT technológií. Hlavným cieľom je poskytovať zákazníkom komplexné služby pri dodávke a pri správe IT systémov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4261206  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac