Administratívno-ekonomický pracovník GARDEON

GARDEON, s. r. o.

Miesto práce
Turčiansky Ďur
Termín nástupu
01.03.2020
900 - 1 500 EUR/mesiacZaujímavé mesačné finančné ohodnotenie podľa výkonu, šikovnosti. Ponúkame know-how, skúsenosti a kvalitný vzdelávací program, ktorý ťa robí profesionálom v danej oblasti. Ponúkame prácu a zázemie v stabilnej spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduché administratívne úlohy všetkých druhov: spracovanie pošty, faktúr, vybavovanie emailov, schôdzok, vybavovanie rôznych úloh, organizovanie stretnutí, komunikácia s externou účtovnou firmou, príprava podkladov pre mzdy, atď...

Práca v stabilnej dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti, práca v mladom kolektíve. Ponúkame nadpriemerný zárobok podľa výkonu.

Informácie o výberovom konaní

Zaujíma nás iba dlhodobá spolupráca!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Manažment, nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Riešenie problémov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SAMOSTATNOSŤ - vedieť si poradiť, lojálnosť, zodpovedný prístup, ochota na sebe pracovať - rýchlo sa učiť! Dobré logické myslenie, vytrvalosť, odvaha, tímovosť, znalosť nemeckého jazyka je výhodou.

Moderná súkromná spoločnosť, pôsobiaca na medzinárodných trhoch SK, CZ, AT, DE s potenciálom rastu v Európe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3867681  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac