Administratívno-ekonomický pracovník GARDEON

3PO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Turčiansky Ďur
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 500 EUR/mesiacZaujímavé mesačné finančné ohodnotenie podľa výkonu, šikovnosti. Ponúkame know-how, skúsenosti a kvalitný vzdelávací program, ktorý ťa robí profesionálom v danej oblasti. Ponúkame prácu a zázemie v stabilnej spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduché administratívne úlohy všetkých druhov: spracovanie pošty, faktúr, vybavovanie emailov, schôdzok, vybavovanie rôznych úloh, organizovanie stretnutí, komunikácia s externou účtovnou firmou, príprava podkladov pre mzdy, atď...

Práca v stabilnej dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti, práca v mladom kolektíve. Ponúkame nadpriemerný zárobok podľa výkonu.

Informácie o výberovom konaní

Zaujíma nás iba dlhodobá spolupráca!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.2.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Manažment, nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Riešenie problémov - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SAMOSTATNOSŤ - vedieť si poradiť, lojálnosť, zodpovedný prístup, ochota na sebe pracovať - rýchlo sa učiť! Dobré logické myslenie, vytrvalosť, odvaha, tímovosť, znalosť nemeckého jazyka je výhodou.

Mladá dynamická inovatívna spoločnosť so zameraním na moderné montované systémy.
Viac ako 2000 realizácií, 10 rokov skúseností, profesionálny servis.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Turčiansky Ďur 49
038 43 Turčiansky Ďur
ID: 3867681  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac