Reagujte bez životopisu

Obchodný manažér pre Maďarsko alebo Česko

3PLAST SK, s.r.o.

Košická 52, Kostoľany nad Hornádom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
apríl/máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacbonusy a odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia písmom a hovoreným slovom v maďarskom jazyku - ak sa hlásiš na pozíciu asistenta na maďarský trh
- komunikácia písmom a hovoreným slovom v slovenskom alebo českom jazyku - ak sa hlásiš na pozíciu asistenta na český trh
-komplexná starostlivosť o zverených zákazníkov, vyhľadávanie nových zákazníkov v rámci Česka alebo Maďarska
- pravidelná komunikácia so zákazníkmi telefonicky aj emailom
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí nadväzovanie obchodných vzťahov s potenciálnymi klientmi
- vedenie a prezentácia obchodných stretnutí
- následné udržiavanie vzťahov s obchodnými klientmi
- monitoring konkurencie, prieskum trhu, analýza konkurenčného prostredia, premietnutie poznatkov do spolupráce s klientmi
- občasné cestovanie podľa prideleného regiónu

mobilný telefón, notebook, služobný automobil

Sme spoločnosť ktorá je na slovenskom trhu od roku 2007, na českom trhu od roku 2019 a ma maďarskom trhu od roku 2023. Hľadáme kolegu ktorý by nám pomohol rozšíriť nás tím, ak si myslíš že si to ty, ovládaš maďarský jazyk alebo si trúfaš na komunikáciu s českými klientmi, zašli nám svoj životopis spolu s motivačným listom na adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť je podmienkou
• Zodpovednosť
• Schopnosť samostatného rozhodovania
• Pozitívny a aktívny prístup k práci
• Skúsenosti a kontakty v obchode sú výhodou

Spoločnosť 3PLAST SK, s.r.o. je jedným z popredných dodávateľov plastových materiálov, plastových dosiek vhodných pre výrobu vonkajšej či vnútornej reklamy, stavebníctvo ale taktiež orientačných alebo informačných tabúľ, označení a pod. V ponuke nášho tovaru nájdete najmä plastové dosky rôznych formátov, hrúbok a farebných prevedení. Sú to materiály ako PVC, plexisklo, plný polykarbonát, dutinkový polykarbonát, ACP /hliníkové kompozitné dosky/, P-ETG, HIPS pred časom sme náš sortiment z časti rozšírili aj o technické plasty. Keďže naším prvotným zameraním je distribúcia tovaru hlavne pre výrobcov reklám je zrejmé, že väčšia časť nášho ponúkaného materiálu je určená práve im. Významnú časť v našej ponuke tvoria LED systémy ktoré naši zákazníci používajú pri výrobe svetelných reklám. V rámci poskytovaných služieb ponúkame kalkuláciu potrebného materiálu na konkrétnu zákazku, formátovanie materiálu a dovoz priamo k zákazníkovi v rámci celého Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4575629  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac