Promotérka/Obchodníčka

3PACK group a.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacplat 1500€ - výška závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návštevy nových klientov v regióne - západné Slovensko, stredné slovensko, východné slovensko
- analýzy potenciálu zákazníkov, získavanie informácií o zmenách na trhu
- dodržiavanie firemných stratégií a dohodnutých postupov
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

- Práca v úspešnej slovenskej spoločnosti s rodinnou atmosférou
- Firemný mobil, notebook
- Zaškolenie
- Možnosť ďalšieho rozvoja
- Flexibilnú pracovnú dobu a v odôvodnených prípadoch home office
- Firemné benefity: Multisport karta, firemné akcie, raz do týždňa zdravé raňajky
- Dog-friendly kancelária

- práca vyžaduje cestovanie v rámci západného, stredného a východného Slovenska
- v prípade záujmu pošlite ŽIVOTOPIS a aktuálnu FOTOGRAFIU - budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosť na podobnej pracovnej pozícii
- Pro-zákaznícka orientácia
- Samostatnosť a schopnosť stanoviť si priority a organizovať čas
- Integrita a zodpovednosť
- Asertívna komunikácia
- Schopnosť pracovať samostatne a v tíme
- Znalosť AJ aj NJ je výhoda

Spoločnosť 3Pack sa zaoberá výrobou a predajom obalového materiálu pre priemyselných zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4079428  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac