Senior Android Developer

3oSoft, s. r. o.

Einsteinova 19, Blok E, 5 poschodie, 851 02 Bratislava-Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
do 3000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predpokladáme, že ak si otvoril tento inzerát, hľadáš si prácu, zvažuješ zmenu alebo poznáš niekoho, kto si prácu hľadá. Ani jedno z toho? Aj tak prosím pokračuj v čítaní. Sme mladá firma, ktorá má veľké plány. Preto hľadáme ľudí, ktorí nám pomôžu naše plány realizovať. Už dnes robíme to, o čom si nikto z nás pred 3 rokmi nedovolil ani len snívať. A chceme ísť ešte ďalej.

Čo budeš robiť?
Budeš pracovať na vývoji mobilnej aplikácie pre zahraničnú spoločnosť, ktorá pomáha obchodným zástupcom, aby boli pri svojej práci čo najefektívnejší. Aplikácia je naozaj rozsiahla, takže nudiť sa nebudeš.

- Platové ohodnotenie adekvátne Tvojim skúsenostiam až do výšky do 3000€.
- Benefity, vzdelávanie, akcie a teambuildingy. Každý týždeň ovocie, oriešky, čokoládky, takže hladný neostaneš.
- A v neposlednom rade skvelých kolegov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť a poradiť.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí prejavili záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

Koho hľadáme?
- Hľadáme skúseného seniora, od ktorého očakávame, že vie pracovať samostatne a svoje znalosti odovzdať juniornejším kolegom.
- Samozrejme ak máš okrem Androidu skúsenosti s vývojom aplikácií pre iné platformy, budeme nadšení!

3oSoft je tu preto, aby poskytoval svojim zákazníkom softvérové riešenia, ktoré dodávame načas a v adekvátnej kvalite. Pri vývoji aktívne s klientmi komunikujeme, aby sme zabezpečili 100 % spokojnosť s výsledným produktom. Sme firma, ktorej vládne mladý duch, vďaka čomu rýchlo rastieme. Naším cieľom je dosahovať výsledky, ktoré nevidia len veľké firmy, ale aj koncoví používatelia našich riešení. V rámci nášho kolektívu prebieha otvorená komunikácia a je vítaný každý návrh na zlepšenie, ktorý zo strany kohokoľvek v rámci firmy príde.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3266588  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 3000 EUR