Čašník/ čašníčka

3MT Group s.r.o.

Miesto práce
Beniczky cafe & wine bar, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.hodinová mzda od 5 Eur v čistom a vyššie podla skúseností a výkonu práce, príplatky v podobe tringeltov, odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov, servis vína, príprava kávy alko a nealko nápojov, práca s tovarom

výborné platové ohodnotenie, odmeny z dosiahnutého obratu, možnosť absolvovať baristické a somelierske školenia, zabezpečenie pitného režimu, flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme novú šikovnú posilu do našej kaviarne!
Radi ťa uvítame ak:
ťa baví práca v kaviarni, miluješ chuť a vôňu čerstvo praženej kávy a je ti blízky svet vín
máš skúsenosti v obore
si ústretový/á a vieš poradiť
ak vieš, že aj úsmev je dôležitou súčasťou práce čašníka/čky
Čo od teba očakávame?
obsluhu a komunikáciu so zákazníkmi
odporúčanie pri výbere chutnej kávy, dezertu, vína, či iných nápojov
príjemné vystupovanie, zodpovednosť a chuť pracovať
spoľahlivosť, dochvíľnosť a ochotu
Čo získaš?
platové ohodnotenie od 3,80 EUR/hod netto + príplatky podľa skúseností
možnosť absolvovať baristické a someliérske školenia
príležitosť k rozvoju a prácu v príjemnom a priateľskom prostredí nášho tímu
Ak sa ti to pozdáva a chceš pre nás pracovať, ozvi sa nám na [email protected] alebo volaj na 0904 912224, 0948 093613

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vek do 35 rokov, znalosť v odbore a prax v oblasti gastronomických služieb, príjemné vystupovanie, práca v kolektíve, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť

Naša spoločnosť pôsobí na trhu v oblasti gastronomických služieb úspešne už 12 rokov. Hlavná náplň prevádzky je v jeho názve cafe & wine bar. Predaj alko a nealko nápojov spojených s obsluhou. Hľadáme mladých, šikovných uchádzačov ktorí majú záujem pracovať, profesne sa vzdelávať a byť za to slušne finančne ohodnotení.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2884444  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.