Autoelektrikár

3H MOBIL s.r.o.

Miesto práce
Mazda Košice HaH spol. s.r.o., Moldavská cesta, Juh
Termín nástupu
ASAP
1 320 EUR/mesiacČistá mzda 1000€. Po skúšobnej dobe prehodnotenie podľa výkonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme zručného a spoľahlivého autoelektrikára pre osobné vozidlá, ktorý sa chce vzdelávať a má chuť pracovať s najnovšími technológiami vo vozidlách v autorizovanom servise.
Náplňou práce je:
Oprava vozidiel podľa zákazkového listu.
Vykonávanie mechanických, diagnostických a auto elektrikárskych prác podľa doporučených technologických postupov pri opravách.
• diagnostika a opravy elektroinštalácie motorových vozidiel
• mechanické opravy vozidiel
• využívanie meracích a diagnostických prístrojov
• montáž a servis doplnkov a príslušenstva vo vozidle
• zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
• dodržiavanie postupov a iné činnosti podľa pokynov vedúceho servisu
• spolupráca s prijímacím technikom a vedúcim servisu
Zaznamenávanie postupu opráv do systému.
Dodržiavanie pracovných postupov, pravidiel BOZP a pokynov nadriadeného.
Vzdelávanie sa v problematike značky podľa štandardov Importéra

Ponúkame stabilné zamestnanie, bezplatné vzdelávanie.

Váš životopis zasielajte na [email protected] , alebo sa osobne informujte u vedúceho servisu, Petr Lizoň (0911 765 152). Servis a predaj vozidiel Mazda, HaH spol. s r.o., Moldavská cesta 28, Košice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Autoelektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s opravami áut
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- samostatnosť pri riešení úloh
- prax nutná
- kolegialita
- samostatnosť

Spoločnosti 3H MOBIL s.r.o., 3H AUTO s.r.o., HaH spol., s.r.o. Košice sa zaoberáju autorizovaným - certifikovaným predajom a servisom vozidiel značky Hyundai, Mazda, Citroën. Predajom originálnych náhradných dielov a príslušenstva. Zákazníkom poskytujeme i služby pri poistných udalostiach , nakoľko okrem mechanickej dielne máme k dispozícií klampiareň a lakovňu. Zákazníci vybavia všetko pod jednou strechou pod vedením odborne vyškoleného personálu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4198347  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 320 EUR/mesiac