Predaj geodetickej a priemyselnej meracej techniky

3gon Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda + odmeny a bonusy z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a podpora v oblasti geodetickej a priemyselnej meracej techniky - totálne stanice, GNSS, 3D skenery, UAV. Budovanie značky, marketing, účasť na výstavách a odborných seminároch.

- Práca v rýchlo rastúcej firme so silným technologickým zázemím
- Zdieľanie know-how v rámci medzinárodnej skupiny 3GON a TPI
- Spolupráca s kolegami s viacerých krajín a práca v medzinárodnom tíme
- Podieľanie sa na obnove legendárnej značky SOKKIA
- Prístup k najmodernejším technológiám v oblasti: Totálne stanice, GNSS, 3D skenery, drony
- Nebudete len ďalší zamestnanec, ale budete plnohodnotný člen tímu
- Kvalitný automobil aj na súkromné účely
- Mobilný telefón, notebook atď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

geodézia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Geodetické vzdelanie
- Skúsenosti s meraním v teréne
- Silné technické myslenie
- Komunikatívnosť
- Anglický jazyk slovom aj písmom (pre komunikáciu s dodávateľmi)
- Znalosť Microsoft Office
- Znalosť špecializovaných softvérov v oblasti ako AutoCAD a pod. výhodou
- Samostatnosť a zmysel pre zodpovednosť
- Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
- Aktívny rozvoj obchodu
- Schopnosť hľadania technických a technologických riešení
- Flexibilita
- Ochota cestovať

Spoločnosť zoberajúca sa predajom geodetickej, priemyselnej a stavebnej meracej techniky. Oficiálny distribútor viacerých zahraničných značiek, člen medzinárodnej skupiny TPI-3GON.
www.3gon.eu
ID: 3879164  Dátum zverejnenia: 25.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac