3D Technik

3DTEC s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je meranie a vyhodnocovanie 3D skenov pomocou softvéru Polyworks a PCDMIS. Používame meranie pomocou ramena Hexagon Arm 8735, CMM Hexagon Global S ako aj pomocou Leica Trackeru.
Meria sa u nás v ISO 17 025 akreditovanom laboratóriu v Nitre ako aj priamo u zákaníka.
Samozrejme nie je problém vyškoliť aj na softvér aj na meracie zariadenia ak kandidát metrológii ako takej rozumie.

- Kompetitívny plat
- Možnosť práce z domu
- Práca v progresívnej spoločnosti kde sa otvárajú nové pozície vzhľadom na jej rapídny rast
- Vieme finančne ohodnotiť aj nadprácu aj mimoriadnu snahu, ktorá vedie k ďaľším objednávkam
- Firemné auto, notebook, telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor, metrológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme profesionálne akreditované laboratórium so sídlom v Nitre. Spĺňame požiadavky IATF – OEM / TIER 1, TIER 2 na rekvalifikačné skúšky.
Máme tím vyškolených technikov, ktorí sú pripravení prijímať všetky vaše meracie požiadavky a nové výzvy.
ID: 4471156  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac