Zdravotná sestra/ brat, dentálna hygienička/hygienik, zdravotnícky asistent/ka

3D ortodoncia, s.r.o.

Miesto práce
Poliklinika Družba, Starohájska, Trnava
Termín nástupu
11.10.2021
Od 800 EUR/mesiacNástupný plat: sestra bez špecializácie 800 eur, sestra so špecializáciou v čeľustnej ortopédii, zubnom lekárstve alebo dentálna hygienička 1074 eur +stravné lístky (cca 78 eur mesačne). Po zaučení a praxi možnosť zvýšenia finančného ohodnotenia a výkonnostných odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Asistencia lekárovi
- Dezinfekcia a sterilizácia – zaistenie dezinfekcie kresiel, sterilizácia nástrojov
- Samostatná práca s pacientom – vysvetlenie čistenia zubov, poučenie o nosení aparátu, priväzovanie a odväzovanie ligatúr, nácvik nosenia medzičeľustných gumičiek...
- Doplňovanie a objednávanie materiálu
- Práca s pokladňou
- Práca s pc – zapisovanie do programu, vykazovanie výkonov, odpovedanie na maily
- Objednávanie pacientov a vybavovanie telefonátov

- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Možnosť práce v nadštandardnej ambulancii
- Moderné a špičkové vybavenie
- Zaujímavé prípady
- Zaučovanie pod dohľadom
- Interné a externé vzdelávanie, kongresy
- Systém motivačného finančného ohodnotenia
- Dlhodobá pracovná istota
- Firemné akcie a benefity

Štrukturovaný životopis prosím zasielajte na [email protected]. Prvé kolo výberového konania bude formou dotazníku zaslaného na e-mail. Vybraný uchádzači budú pozvaný do druhého kola výberového konania konaného v ambulancii. Ďaľšie informácie na www.zubny-strojcek.sk alebo [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zdravotná sestra, Zdravotnícky asistent, Zubná hygienička, Zubný laborant

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Internet Explorer - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívny prístup
- Komunikatívnosť
- Manuálnu zručnosť
- Samostatnosť
- Počítačovú gramotnosť
- Časovú flexibilitu
- Vzdelanie v zdravotníckom odbore

Naše čeľustno - ortopedická ordinácia poskytuje ortodontickú liečbu deťom i dospelým. U detí pomáhame odstraňovať zlozvyky, umožňujeme správne prerezávanie zubov a zabraňujeme rozvoju ortodontických vád. V stálom chrupe liečime ortodontické vady a nesprávne postavenie zubov a čeľustí. Cieľom nášho pracoviska je poskytovať vysokokvalitnú ortodontickú liečbu, ktorá je precízne naplánovaná a založená na overených vedeckých základoch. Preto sa snažíme o čo najlepšie kontinuálne vzdelávanie v ortodoncii u všetkých členov tímu.
ID: 4161471  Dátum zverejnenia: 14.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac