Právnik - 365.invest (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Platobné podmienky
2 250 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Náplň práce:

  • zabezpečovanie povoľovacích konaní pred Národnou bankou Slovenska vrátane prípravy podaní a komunikácie s Národnou bankou Slovenska,
  • zodpovednosť za súlad činností vykonávaných spoločnosťou 365.invest s regulačnými požiadavkami,
  • pravidelná aktualizácia dokumentácie k podielovým fondom,
  • pripomienkovanie a kontrola právnych dokumentov vrátane zmlúv s tretími stranami (aj v anglickom jazyku),
  • poskytovanie právnych stanovísk pre odborné útvary súvisiace s ich činnosťou,
  • podpora pri vybavovaní reklamácií a sťažností klientov,
  • sledovanie legislatívnych zmien upravujúcich podmienky činnosti spoločnosti a následné navrhovanie zmien v činnosti spoločnosti,
  • zabezpečovanie a vedenie príslušnej komplexnej korporátnej agendy spoločnosti, vrátane písomných výstupov,
  • vybavovanie dožiadania od orgánov štátnej, súdnej a verejnej moci.

Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore právo,
  • predchádzajúca prax vo finančnej inštitúcii alebo advokácii aspoň 3 roky,
  • výhodou znalosti z oblasti kolektívneho investovania, AML, GDPR, ESG a compliance,
  • anglický jazyk úroveň B2,
  • zodpovednosť a orientácia na detail.

Benefity

  • 10 dní voľna navyše,
  • príspevok 100 Eur pri narodení dieťaťa,
  • otcovské voľno – 5 dní dovolenky pri narodení dieťaťa,
  • balíček pre prváčikov – školské potreby pre deti našich kolegov,
  • od 350 do 1500 Eur ako odmenu za lojalitu pri okrúhlom pracovnom výročí,
  • zľavy u partnerov,
  • starostlivosť o duševnú pohodu. Počas roka organizujeme kurzy, workshopy či prednášky v rámci programu BeBalanced.

Informácie o pozícii:

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Dátum nástupu: ASAP
  • Typ úväzku – plný úväzok
  • Ponúkaný plat: 2250 EUR brutto