Reagujte bez životopisu

Back office špecialista Právneho odboru – PB Servis (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Platobné podmienky
1 200 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Náplň práce:

  • Konsolidácia dokumentácie všetkých obchodných spoločností v správe Právneho odboru (v spolupráci s 2 brigádnikmi),
  • zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia dokumentácie,
  • digitalizácia podpísanej dokumentácie – scanovanie, zakladanie a kategorizovanie dokumentácie podľa nastavených pravidiel,
  • zatriedenie scanovanej dokumentácie do DMS (Document management system), práca v internom systéme,
  • koordinácia brigádnikov participujúcich na agende,
  • pravidelný reporting o svojej činnosti a činnosti brigádnikov.

Požiadavky na zamestnanca:

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vysokoškolské vzdelanie,
  • skúsenosť s prácou so zmluvnou dokumentáciou (kategorizácia, zakladanie do spisov),
  • zodpovednosť, systematickosť, precíznosť, zmysel pre detail,
  • samostatnosť, iniciatívnosť,
  • včasné a správne vykonávanie pridelených úloh,
  • skúsenosť s prácou s DMS výhodou.

Benefity

  • 10 dní voľna navyše,
  • kredit 200 Eur do e-shopu s benefitmi,
  • príspevok 50 Eur pri narodení dieťaťa,
  • otcovské voľno – 5 dní dovolenky pri narodení dieťaťa,
  • balíček pre prváčikov – školské potreby pre deti našich kolegov,
  • od 350 do 1500 Eur ako odmenu za lojalitu pri okrúhlom pracovnom výročí,
  • Multisport karta,
  • zľavy u partnerov,
  • starostlivosť o duševnú pohodu. Počas roka organizujeme kurzy, workshopy či prednášky v rámci programu BeBalanced,
  • priestor na podporu komunity – nielen prostredníctvom dobrovoľníckych aktivít, ale pomôcť môžeš aj cez Zamestnanecký grant od Nadácie 365.bank.

Informácie o pozícii:

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Dátum nástupu: ASAP
  • Typ úväzku – plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace
  • Ponúkaný plat: od 1200 EUR