Sr. Správca nehnuteľností – PB Servis (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Platobné podmienky
1 500 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Náplň práce:

  • Vykonávanie funkcie pracovníka technickej údržby pre pridelený(é) objekt(y) – vrátane property manažmentu,
  • príprava revíznych plánov podľa platnej legislatívy na zverených objektoch pre všetky technológie,
  • koordinácia a komunikácia záručného a pozáručného servisu a opravy s dodávateľskými spoločnosťami,
  • zabezpečovanie dohľadu nad výkonom prác dodávateľov (servis, opravy, havarijné stavy),
  • podieľanie sa na tendrovaní vybraných dodávateľov služieb,
  • zabezpečovanie vykonávania pravidelných revízií a kontrol.

Požiadavky na zamestnanca:

  • Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou,
  • Predchádzajúca skúsenosť v oblasti správy nehnuteľností,
  • výborné komunikačné zručnosti,
  • flexibilita a ochota cestovať ( k dispozícii je služobné auto),
  • pozitívne myslenie a priateľský prístup,
  • vodičské oprávnenie skup. B.

Benefity:

  • 10 dní voľna navyše,
  • kredit 50 Eur do e-shopu s benefitmi,
  • príspevok 100 Eur pri narodení dieťaťa,
  • Otcovské voľno – 5 dní dovolenky pri narodení dieťaťa nad rámec Zákonníka práce, ktoré môžete vyčerpať do 3 mesiacov od narodenia dieťaťa,
  • balíček pre prváčikov – školské potreby pre deti našich kolegov,
  • od 350 do 1500 Eur ako odmenu za lojalitu pri okrúhlom pracovnom výročí,
  • Multisport karta,
  • zľavy u partnerov,
  • starostlivosť o duševnú pohodu. Počas roka organizujeme kurzy, workshopy či prednášky v rámci programu BeBalanced,
  • priestor na podporu komunity – nielen prostredníctvom dobrovoľníckych aktivít, ale pomôcť môžeš aj cez Zamestnanecký grant od Nadácie 365.bank.

Informácie o pozícii:

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Dátum nástupu: ASAP
  • Typ úväzku – plný úväzok
  • Ponúkaný plat: od 1500 EUR