Špecialista backoffice a middleoffice – 365.life (m/ž)

Miesto práce
Bratislava
Platobné podmienky
1 300 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými charakteristikami.

Náplň práce:

  • príprava podkladov k výpočtu čistej hodnoty majetku v spravovaných fondoch;
  • výpočet čistej hodnoty majetku a hodnoty podielu v spravovaných fondoch;
  • evidovanie obchodov a transakcií s investičnými nástrojmi do informačného systému;
  • kontrola konfirmácií o uzatvorených obchodoch;
  • zasielanie pokynov k vysporiadaniu obchodov s investičnými nástrojmi;
  • spolupráca pri zabezpečení vysporiadania obchodov s cennými papiermi;
  • evidovanie a spracovanie korporátnych akcií v informačnom systéme;
  • zabezpečenie dodania daňových domicilov;
  • spracovanie výpisov z účtov spravovaných fondov;
  • kontrola vecnej správnosti faktúr za služby custody, depozitára a iných subjektov;
  • rekonsiliácia majetkových účtov;
  • aktualizácia databázy aktív, protistrán, emitentov a iných číselníkov v informačnom systéme;
  • spracovanie, evidovanie, ukladanie a archivovanie všetkých dokladov spravovaných fondov;
  • komunikácia s depozitármi, custody oddeleniami;
  • zabezpečovanie platobného styku s bankami, zadávanie platobných príkazov k úhrade prostredníctvom elektronického platobného styku;
  • podieľanie sa na biznis rozvoji IT systémov spoločnosti, komunikácia s partnermi pri zabezpečovaní servisu IT po biznis stránke;
  • aktualizácia potrebných pracovných predpisov súvisiace s predmetom činnosti;
  • plnenie ďalších úloh v rámci pracovnej pozície podľa pokynov nadriadených zamestnancov;
  • zastupovanie kolegov v rozsahu bežnej prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca:

  • Anglický jazyk – minimálne úroveň A2;
  • práca s MS Office (MS Excel,Word, Power Point) na pokročilej úrovni;
  • prax v správcovskej spoločnosti, prípadne v oblasti vysporiadania CP výhodou.

Informácie o pozícii:

  • Miesto výkonu práce: Bratislava
  • Dátum nástupu: ASAP
  • Typ úväzku – plný úväzok so skúšobnou dobou 3 mesiace
  • Ponúkaný plat: od 1300 EUR