Zubný lekár

Baldent, s.r.o.

Miesto práce
Tbiliská, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sieť zubných ambulancí White Dental Clinic si hlada zubára. Ambulancie sa nachadzaju v rôznych mestskych častiach (Rača, Petržalka, Karlova Ves, Stare Mesto) Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa schopného samostatne pracovať.

Výhodné platové ohodnotenie - fix + percentá z obratu
Zaučenie na štvorručnu prácu a prácu so zväčšením

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stomatologia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Sme tím kvalifikovaných zubárov, pre ktorých je zdravie a bezbolestné ošetrenie pacienta prioritou. Používame moderné technológie a preferujeme individuálny prístup. Nadväzujeme na mikroinvazívne postupy a záleží nám na dôvere a pohodlí nášho pacienta. Bezchybný chrup nie je nadštandard, ale podmienka k spokojnosti a nadobudnutiu sebavedomia.
ID: 3933577  Dátum zverejnenia: 25.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac