Konštruktér

3070, a.s.

Miesto práce
Elektrárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2018
základná mzda od 1300 EUR (v závislosti od seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhotovovanie výkresovej dokumentácie a návrhov pre potreby spoločnosti a zákazníkov– návrh materiálov, výkresy, konštrukčné detaily
- Spolupráca s designovým a obchodným oddelením pri navrhovaní konštrukcií
- Kreslenie a upravovanie v CAD programoch
- Riešenie možných problémov pri vytváraní konštrukcií /nákladovosť, komplikovanosť, neefektívnosť/
- Zapracovanie klientských zmien do dokumentácie
- Upozorňovanie na nevyhnutné zmeny vo výrobných procesoch
- Zhromaždovanie všetkých potrebných dokumentácií pre navrhovanie a upravovanie konštrukcií
- Navrhuje konštrukčné riešenie výrobku
- Archivácia dokumentácie
- Podpora pri zhotovovaní prototypov
- Komunikácia so zadávateľom projektu/ PM
- Kontrola dodávateľských výkresových dokumentácií ich pripomienkovanie a odsúhlasovanie

- práca v mladom dynamickom tíme na zaujímavých projektoch
- potenciál pre ďalší profesionálny rast
- možnosť nadobudnúť široké skúsenosti a poznatky v oblasti procesného riadenia a projektového manažmentu
- 5 dní dovolenky navyše
- flexibilný pracovný čas
- home-office
- referenčný bonus, príspevok na svadbu, pri narodení dieťaťa
- skvelé team-buildingy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a za zaslanie životopisu spolu s motivačným listom. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Iba vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ alebo VŠ technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ alebo VŠ technická
- Znalosť CAD-u
- Priestorové videnie a myslenie
- Technické a analytické myslenie
- Angličtina – pokročilý, nemčina – výhodou
- Prax nie je potrebná, ale je výhodou

Sme dynamická spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom, výrobou, projektovým manažmentom, prepravou a inštaláciou custom-made prezentačných riešení, ako sú prezentačné stojany do predajní, na mieru robené interiéry obchodov a shop in shopov. Takmer všetko na vývoz. Našimi hlavnými zákaznikmi sú spoločnosti ako ELECTROLUX GROUP EUROPE, SAMSUNG GERMANY, HUAWEI v minulosti sme pracovali aj pre značky ako SONY, LG, TOSHIBA a pod. Ukážku našich produktov nájdete na našom webe www.thirtyseventy.com
Hľadáme motivovaného, angažovaného človeka, ktorý má rád výzvy v rýchlo sa meniacom prostredí, vie motivovať team v náročnom prostredí. Správny kolega/gyňa je pre nás ten/tá, ktorý je angažovaný, flexibilný, rýchlo mysliaci so schopnosťou rýchleho reakčného času v neustále meniacom sa prostredí.
Ponúkame skúsenosť, ktorú inde nezažijete, kreatívne prostredie, voľnejšiu tvorivú atmosféru (nepotrpíme si na dresscode), možnost participovať na zaujímavých megaprojektoch, ale aj menších rýchlo sa meniacich zadaniach pre top klientov, zo sféry consumer electronic, telekom industry a iných, obrovskú diverzitu, absenciu nudy, či stereotypu.
Ak Vás vyššie uvedené skôr zaujalo ako vystrašilo, prosím, pošlite nám Vaše CV.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3513195  Dátum zverejnenia: 10.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 1300 EUR (v závislosti od seniority kandidáta)