Logistics Specialist

3070, a.s.

Miesto práce
Sliačska 1/D, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Follow up of the goods production status for respective projects, from Order to Production end and delivery.

- Planning of the goods loading and transportation time, communication with vendor facilities regarding lead times and transport details (dimensions, packaging, labelling, loading pattern,..) of the products.

- Quality control in the facilities at the moment of delivery for logistically complex projects. Presence at the loading to the truck when necessary.

- Control of the correctness of the loading of the goods to the vehicle in the facility, preparation of the necessary paperwork, labelling standards for the goods, delivery notes.

- Logistics budgets creations for assigned projects, Quotes creation in the ERP system.

- Tendering of the forwarder companies for best price optimization.

- Complete covering of the logistics documentation and paperwork as required in company standard.(CMR, Delivery notes, Documentation for Invoicing…)

- Handling of the products warehousing via external warehouse service, using vendor web interface for material inbound/outbound orders.

- Installation teams setup, briefing of the teams for the installation details, ordering of all necessary services (accommodation, vendor PO`s, transport), alignment with the client/shop/transportation timing.

- Purchasing of the small material needed at the point of packing and loading.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Completed secondary education
- English language intermediate level. Written and spoken.
- Excel, Power Point, Outlook – intermediate user
- Working experience in a similar position - 2 years
- Ability to prioritize competing projects and deliver with confidence in a fast-paced environment
- Strong organizational skills, structured way of working, structured paperwork and documenting
- Communicative, team player
- Change and customer oriented

Sme dynamická spoločnosť, ktorá od svojho vzniku rýchlo rastie. Zaoberáme sa dizajnom, výrobou, projektovým manažmentom, prepravou a inštaláciou custom-made prezentačných riešení, ako sú prezentačné stojany do predajní, na mieru robené interiéry obchodov, bánk a shop in shopov. Takmer všetko na vývoz. Našimi hlavnými zákaznikmi sú spoločnosti ako ELECTROLUX GROUP EUROPE, SAMSUNG GERMANY, HUAWEI v minulosti sme pracovali aj pre značky ako SONY, LG, TOSHIBA a pod. Ukážku našich produktov nájdete na našom webe www.thirtyseventy.com.
Stručné fakty o spoločnosti: 60 ľudí, vekový priemer 32 rokov.
Mladý motivovaný team schopný doručiť aj nemožné v ultra krátkych termínoch.
Potenciál ďalej dynamicky rásť a etablovať sa medzi top firmy v oblasti shopfittingu a retail marketingu v EURÓPE. Výroba prebieha externe u kľúčových partnerov.
Hľadáme motivovaného, angažovaného človeka, ktorý má rád výzvy v rýchlo sa meniacom prostredí, vie motivovať team v náročnom prostredí. Správny kolega/gyňa je pre nás ten/tá, ktorý je angažovaný, flexibilný, rýchlo mysliaci so schopnosťou rýchleho reakčného času v meniacom sa prostredí a schopný chytiť sa diel aj vlastnými rukami, keď je počet bežiacich projektov veľký.
Ponúkame skúsenosť, ktorú inde nezažijete, kreatívne prostredie, voľnejšiu tvorivú atmosféru (nepotrpíme si na dresscode), možnost participovať na zaujímavých megaprojektoch, ale aj menších rýchlo sa meniacich zadaniach pre top klientov, zo sféry consumer electronic, telekom industry a iných, obrovskú diverzitu, absenciu nudy, či stereotypu. Ak nájdeme toho pravého, vieme sa baviť o motivačnom ohodnotení v rôznych formách.
Ak Vás vyššie uvedené skôr zaujalo ako vystrašilo, prosím pošlite nám Vaše CV.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

3070, a.s.
Sliačska 1/D
83102 Bratislava
ID: 3196918   Dátum zverejnenia: 10.10.2017