Realitný maklér/-ka Prešov

3 ON REAL s.r.o.

Miesto práce
Vajanského 10, Prešov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacprovízne odmeňovanie (60% až 75% z provízie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s klientmi
obhliadky nehnuteľností
sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
komunikácia s rôznymi úradmi a inštitúciami

Vašou pracovnou náplňou budú len vyššie uvedené činnosti. Všetky ostatné činnosti spojené s realitným obchodom zabezpečuje a platí naša spoločnosť t.j. spracovanie nehnuteľnosti, fotografie, virtuálne prehliadky, export inzercie, marketingová podpora, vypracovanie zmluvnej dokumentácie, úhrada správnych poplatkov, reklamné predmety atď.

flexibilný pracovný čas
žiadne vstupné poplatky alebo iné poplatky za inzerciu, reklamné predmety, právny servis atď.)
realitný software
marketingová podpora
zabezpečenie právnych služieb
práca v priateľskom kolektíve
individuálny prístup
vyššie provízie v porovnaní s inými RK
vlastný stôl v kancelárii s parkovacím miestom
občerstvenie v kancelárii
práca v rodinnej firme s dlhoročným pôsobením na slovenskom trhu
nástup podľa dohody

Nehľadáme začiatočníkov, ale skúsených ľudí, ktorí pôsobia v realitnej oblasti prípadne v oblasti sprostredkovania úverov a poistenia (prax min. 1 rok).

Životopis s fotografiou posielajte na mailovú adresu: [email protected]

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Internet - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

samostatnosť
zodpovednosť
vynikajúca komunikácia
dochvíľnosť
obchodné zručnosti
lojálnosť
príjemné a slušné spoločenské vystupovanie
primerané sebavedomie
všeobecný prehľad a znalosti o realitnom trhu podmienkou

Spoločnosť 3 ON REAL je realitná kancelária, ktorá ponúka sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu akýchkoľvek nehnuteľností. Okrem toho Vám vieme v našej kancelárii zabezpečiť veľakrát potrebné financovanie bytu, domu, pozemku či developerského projektu.

Sme členom Združenia realitných kancelárií Slovenska (ďalej len “ZRKS”). ZRKS je najväčším realitným združením na Slovensku. Aktuálne má cez 200 členských realitných kancelárií a cez 1000 realitných maklérov ktorí sa zaviazali dodržiavať etický kódex. ZRKS ako jediné združenie na Slovensku vlastní svoj realitný portál www.ZoznamRealit.sk.

Veríme, že svojim prístupom dokážeme budovať s klientmi priateľské vzťahy už od prvého kontaktu. Náš tím sa pravidelne vzdeláva v realitnej, ale aj finančnej oblasti, aby sme Vám mohli ponúknuť profesionálnu prácu smerujúcu k obojstrannej spokojnosti.

Vajanského 10A
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 3994144  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac