CNC operátor

3 Energy, s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
dohodou
6 - 12 EUR/hod.V závislosti od kvalifikácie a praxe kandidáta, mzda bude predmetom osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha 5-osého CNC centra
- príprava pracovného procesu, nastavenie funkcií stroja, upnutie a vyrovnanie obrobkov a nástrojov
- výroba súčiastok podľa výkresovej dokumentácie
- vykonávanie kontrolných meraní a vedenie meracích plánov
- Čítanie výkresovej dokumentácie
- Obrábacie stroje: 5-osá fréza, sústruh, hlbička, brúska na guľato/plocho
- Obsluha píly s dopravníkom - rezanie profilov a rúr
- Obsluha - priemyselná komorová práčka
- Obrábanie súčiastok brúsením na novej CNC brúske so systémom FANUC podľa platnej technickej dokumentácie
- Vytváranie programov podľa technologického výkresu pre brúsenie priamo na stroji v systéme FANUC
- Zoraďovanie stroja -mechanické, NC
- Znalosť technológie brúsenia
- Základná údržba CNC brúsok
- Meranie súčiastok a medzioperačná kontrola

Získate prácu v slovenskej spoločnosti, ktorá Vás bude skutočne baviť. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosť ďalej sa rozvíjať. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
Okrem toho u nás nájdete:
- zaujímavú prácu s možnosťou ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
- špecifické kurzy a školenia
- individuálne ohodnotenie, mesačné prémie
- bohatý sociálny program
- príspevok na stravovanie zamestnancov
- a ďalšie.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria na pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické vzdelanie

Ostatné znalosti

Heidenhain - Pokročilý
Čítanie projektovej dokumentácie - Pokročilý
Čítanie výkresov - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obsluha CNC, brúsky

Počet rokov praxe

2

- technické a logické myslenie
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- flexibilita
- zodpovedný prístup k práci
- tímový hráč
- ochota učiť sa nové veci
- Znalosť systému FANUC výhodou

Spoločnosť 3 Energy, s.r.o./ 3 Energy SK, s.r.o. pôsobí v oblasti STROJÁRSKEJ a STAVEBNEJ výroby.

Prostredníctvom našej spoločnosti a značky 3 Energy, ktorá bola založená v roku 2009, vytvárame hodnoty v pracovnej a ľudskej oblasti.

Sme stavebná spoločnosť, ktorá realizuje generálne zhotovenie stavieb ako priemyselných objektov a výrobných hál vrátane technologického vybavenia tak aj objektov pre bývanie. Máme vlastných pracovníkov a široké referencie z celého portfólia.

Okrem realizácii stavieb, je naším zameraním aj inštalácia fotovoltických elektrární a elektroinštalačné práce s bohatými skúsenosťami a riešeniami na kľúč.

Okrem stavebnej divízie máme aj strojársku výrobu zo zameraním na kovovýrobu a povrchové úpravy – prášková lakovňa, máme vlastnú zámočnícko-zváračskú dielňu, kde si vyrábame oceľové konštrukcie pre stavby s oceľovým skeletom vo vlastných výkonoch, čo nám dáva vysokú konkurenčnú výhodu pri stavbách tohto typu.

Zároveň ponúkame komplexné riešenia pre developerov. Za hlavnú výhodu spoločnosti považujeme našu odbornosť a flexibilitu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4356829  Dátum zverejnenia: 16.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.