2 000 - 3 000 EUR

Výrobno -prevádzkový manažér

3 Energy, s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi výrobu, zabezpečuje efektívnosť nákladov a dodržiavanie predpísanej kvality, presností a výkonnostných noriem,
- Aktívne spolupracuje s obchodným manažérom a s vedúcimi jednotlivých oddelení,
- Udržiava závod a zariadenia vo vyhovujúcom stave, ktorý zodpovedá smerniciam a umožňuje efektívnu a ekonomickú prevádzku,
- Pripravuje a predkladá vedeniu výrobné správy, v ktorých informuje o priebežnom stave výroby a odporúča zmeny smerujúce k zlepšovaniu hospodárnosti a efektivity,
- Včasnými dodávkami kvalitných výrobkov zabezpečuje dobré vzťahy so zákazníkmi a efektívny zákaznícky servis,
- Podieľa sa na výbere pracovníkov výroby,
- Zavádza preventívne a nápravné opatrenia,
- Vedie prevádzku závodu tak, aby bola v súlade so stratégiou spoločnosti a štátnymi a miestnymi reguláciami.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2000€ do 3000€ (základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy, v závislosti od kvalifikácie a praxe kandidáta)

Získate prácu v slovenskej spoločnosti, ktorá Vás bude skutočne baviť. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosť ďalej sa rozvíjať. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
Okrem toho u nás nájdete:
- zaujímavú prácu s možnosťou ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
- špecifické kurzy a školenia
- mobilný telefón, notebook/tablet
- flexibilný pracovný čas
- individuálne ohodnotenie, mesačné prémie
- bohatý sociálny program
- príspevok na stravovanie zamestnancov
- a ďalšie.

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výroba, priemysel, manažment, obchod, ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- relevantná prax a skúsenosti na podobnej riadiacej pozícii vo výrobnom podniku,
- skúsenosti s vedením a motivovaním pracovníkov,
- príjemné vystupovanie, prezentačné zručnosti,
- riadiace, organizačné a rozhodovacie schopnosti,
- samostatnosť,
- orientácia na cieľ a výsledok,
- manažérske skúsenosti,
- schopnosť podieľať sa na dosahovaní kolektívnych cieľov,
- prirodzená autorita.

Spoločnosť 3 Energy, s.r.o. bola založená v roku 2009 a pôsobí oblasti STROJÁRSKEJ a STAVEBNEJ VÝROBY.

V oblastiach strojárskej výroby je hlavným predmetom činnosti Kovovýroba a Povrchová úprava kovov – linka galvanických povrchových úprav, práškové lakovanie, tepelné spracovanie – kaliareň. Prevádzka - Krásno nad Kysucou.

V oblastiach stavebnej výroby sa zameriavame na segmenty “Riešení pre developerov – Generálne zhotovenie stavieb” a “Hospodárenia s energiou – LED osvetlenia, Fotovoltika, Elektroinštalácie”. Prevádzka - Žilina.

Portfólio produktov a služieb je vytvorené na základe potrieb zákazníkov a vyznačuje sa komplexnosťou, profesionalitou a nadštandartnou kvalitou v oblasti:
• strojárstva,
• stavebníctva,
• energetiky,
• obnoviteľných zdrojov energie,
• riadenia technológií, merania a monitoringu spotrieb,
• a energetických služieb.

Spoločnosť 3 Energy, s.r.o. je držiteľ certifikácie | ISO 9001 | ISO 14001 | OHSAS 18001 | ISO 37001 |

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Pri cintoríne 36, ( 3 Energy, s.r.o., K cintorínu 36 )
01004 Žilina

Kontakt

ID: 3627657   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2000€ do 3000€ (základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy, v závislosti od kvalifikácie a praxe kandidáta)