Personalista / Recruiter - Krásno nad Kysucou / Žilina

3 Energy, s.r.o.

Miesto práce
Krásno nad Kysucou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
od 1.000€ v závislosti od skúseností kandidáta (+ variabilná zložka závislá od výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie vhodných kandidátov pre strojársku a stavebnú výrobu.
• Rozhodovanie o nábore a riadenie náborového procesu.
• Vedenie osobných pracovných pohovorov s uchádzačmi, testovanie znalostí, schopností a zručností.
• Pravidelné monitorovanie uchádzačov o zamestnanie prostredníctvom pracovných portálov, sledovanie aktuálne dopytovaných pracovných pozícií na trhu.
• Tvorba procesu, metodiky a interných smerníc v oblasti výberu zamestnancov.
• Stanovovanie kvalifikačných predpokladov na vykonávanie pracovných pozícií.
• Riadenie a aplikovanie personálnej politiku s cieľom zabezpečiť splnenie stanovených cieľov.
• Pripravovanie obsahovej stránky pracovných zmlúv, zabezpečovanie pracovnoprávnych úkonov spojených so vznikom a zánikom pracovného pomeru.
• Pripravovanie podkladov pre spracovávanie miezd.
• Zabezpečovanie výchovno-vzdelávacích aktivít v rámci organizácie, riadenie výcviku a programov.
• Formulovanie, spravovanie, implementácia a optimalizovanie systému motivácie a benefitov.
Jedná sa o pozíciu v internom HR.

Získate prácu v slovenskej spoločnosti, ktorá Vás bude skutočne baviť. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosť ďalej sa rozvíjať. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
Okrem toho u nás nájdete:
- zaujímavú prácu s možnosťou ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
- špecifické kurzy a školenia
- mobilný telefón, notebook/tablet
- flexibilný pracovný čas
- individuálne ohodnotenie, mesačné prémie
- bohatý sociálny program
- príspevok na stravovanie zamestnancov
- a ďalšie

Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov spĺňajúcich uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, podniková ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, diskrétnosť, spoľahlivosť, tímovosť, schopnosť motivovať ľudí, flexibilita, proaktívny prístup, ochota neustále sa vzdelávať.

Spoločnosť 3 Energy, s.r.o./ 3 Energy SK, s.r.o. pôsobí v oblasti STROJÁRSKEJ a STAVEBNEJ výroby.

Prostredníctvom našej spoločnosti a značky 3 Energy, ktorá bola založená v roku 2009, vytvárame hodnoty v pracovnej a ľudskej oblasti.

Sme stavebná spoločnosť, ktorá realizuje generálne zhotovenie stavieb ako priemyselných objektov a výrobných hál vrátane technologického vybavenia tak aj objektov pre bývanie. Máme vlastných pracovníkov a široké referencie z celého portfólia.

Okrem realizácii stavieb, je naším zameraním aj inštalácia fotovoltických elektrární a elektroinštalačné práce s bohatými skúsenosťami a riešeniami na kľúč.

Okrem stavebnej divízie máme aj strojársku výrobu zo zameraním na kovovýrobu a povrchové úpravy – prášková lakovňa, máme vlastnú zámočnícko-zváračskú dielňu, kde si vyrábame oceľové konštrukcie pre stavby s oceľovým skeletom vo vlastných výkonoch, čo nám dáva vysokú konkurenčnú výhodu pri stavbách tohto typu.

Zároveň ponúkame komplexné riešenia pre developerov. Za hlavnú výhodu spoločnosti považujeme našu odbornosť a flexibilitu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3589857  Dátum zverejnenia: 30.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.000€ v závislosti od skúseností kandidáta (+ variabilná zložka závislá od výkonu)