Priamy predajca/manažer obchodného tímu

2PRO, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste výnimočný predajca alebo manažér, ktorého príjem ani zďaleka nezodpovedá jeho skúsenostiam? Predávate alebo zastupujete značky ako Iqos, GLO, O2, Telekom doma, Orange, Union, Dôvera? alebo akékoľvek iné produkty či služby distribuované formou DIRECT SALES osobne, či telefonicky?Využite možnosť stať sa súčasťou výnimočnej príležitosti, ktorá sa už nebude opakovať. Naša platforma je domovom pre široké spektrum produktov a služieb šitých na trh priameho predaja, kde môžete rozvíjať svoje obchodné zručnosti bez obmedzení tradičných korporátnych pravidiel. Už žiadne obmedzenia, žiadne stropy na províziách, a žiadne neustále tlaky na výkon. Predstavte si kariéru, kde máte skutočnú podnikateľskú slobodu. Kde vaša tvrdá práca a odhodlanie sú odmenené, a kde sa ocenenia a provízie nekončia. Náš tím pozostáva z odborníkov s viac ako desaťročnými skúsenosťami v priamom predaji, a naša spoločnosť je založená na princípe skutočného partnerstva. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú podnikateľskú príležitosť. Zistite, ako sa môžete stať súčasťou nášho úspešného konzorcia.

Čo Získate ako Divízny Partner 2PRO

1. Najvyššie Odmeňovanie na Trhu: Ako náš partner získate prístup k najkonkurencieschopnejším odmeňovacím schémam v priamom marketingu.

2. Široké Portfólio Produktov: Ponúkame rozmanitú škálu produktov, ktoré môžete distribuovať, čo vám dáva slobodu vybrať si tie, ktoré najlepšie vyhovujú vášmu štýlu a cieľom.

3. Komplexná Podpora a Zázemie: Užívajte si výhody profesionálneho právneho, legislatívneho a produktového zázemia. Naše back-office a IT služby sú k dispozícii, aby vám pomohli v každom kroku.

4. Flexibilný Kariérny Plán: Vytvorte si svoj kariérny plán podľa vlastných preferencií a pracujte s plnou autonómiou.

5. Exkluzívne Vzdelávanie: Zúčastnite sa našich interných kurzov a školení, vrátane špičkového programu Performance Tuning®, ktorý je učený aj na českých univerzitách. Tento program je zameraný na maximalizáciu výkonu jednotlivcov a tímov.

6. Inšpirujúce Pracovné Prostredie: Vaše nápady a entuziazmus sú nielen vítané, ale aj odmeňované. Tešte sa na, teambuildingy a roadtripy, ktoré posilňujú tímového ducha.

7. Lifestyle Benefity: Využívajte Multisport kartu a ďalšie zvýhodnené benefity a cafeterie.

8. Zľavy na Automobily Mercedes: Ako divízny partner 2PRO máte prístup k exkluzívnym zľavám na vozidlá značky Mercedes, čo vám umožňuje jazdiť s triedou a štýlom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Sme obchodno-marketingová spoločnosť, ktorá dáva šancu cieľavedomým ľuďom naštartovať ich úspešnú kariéru.

Tak neváhaj, predveď nám svoj potenciál a zmeň svoj príbeh!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4786373  Dátum zverejnenia: 16.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac