Máš plno kecov? My Ti za ne zaplatíme (promotér)

2PRO, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacbonusy vyplácame mesačne a závisia len od Tvojej šikovnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš jazyk ostrejší ako britva? Si svojou nekonečnou energiou schopný nahradiť firemný kávovar? Hovoria o Tebe ľudia, že dokážeš predať aj babkine papuče? Vyhľadávaš nové výzvy a rád prekonávaš vlastné hranice? Ak prikyvuješ, si na správnom mieste.

U nás sa krotiť nemusíš. Vypusti z pomyselnej klietky všetky svoje schopnosti a predveď, čo v Tebe je.

Čo ťa u nás čaká?
- pracuješ v tíme mladých ľudí
- oslovíš toho, koho si sám vyberieš
- pravidelne sa vzdelávaš a získavaš prístup k najnovším obchodným technikám medzinárodne uznávaných lektorov
- podporuješ a motivuješ svojich kolegov
- kariérne rastieš

- nadštandardný príjem + mesačné bonusy
- priateľský kolektív mladých dynamických ľudí
- kariérny rast možný už po 1. mesiaci
- flexibilný pracovný čas
- pracovné prostredie, kde sú tvoje nápady a entuziazmus odmenené
- interné školenia, teambuildingy, roadtripy
- extra benefity - dovolenky v exkluzívnych svetových destináciách

Výberový proces prebieha v 3 kolách. Vzhľadom k veľkému počtu reakcií budú kontaktovaní iba vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výkonnosť, orientácia na výsledky
- dar reči
- presnosť v práci aj v čase
- chuť na sebe pracovať a kariérne aj osobnostne rásť

Sme obchodno-marketingová spoločnosť, ktorá dáva šancu cieľavedomým ľuďom naštartovať ich úspešnú kariéru.

Tak neváhaj, predveď nám svoj potenciál a zmeň svoj príbeh!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4781459  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac