Absolventskú prax - pre absolventov SŠ alebo VŠ

2PRO, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
1 020 EUR/mesiacBonusy vyplácané týždenne, výška mesačného príjmu odzrkadľuje Tvoju šikovnosť a výkonnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skončil/a si strednú alebo vysokú školu a chceš sa zamestnať, no chýba Ti požadovaná prax?

Vitaj v našom svete plnom možností, kde sa naše pracovné sny stávajú skutočnosťou! Predstavujeme Ti absolventskú prax - Tvoj kľúč k úspechu a flexibilite na Tvojej profesionálnej dráhe.

Snívaš o práci, ktorá Ti prinesie úspech, slobodu aj zábavu?

Čo ak Ti povieme, že existuje systém, ktorý Ti umožní mať kontrolu nad Tvojim časom aj nad tým, koľko zarábaš peňazí a pritom si užívaš život naplno? To je presne to, čo Ti my ponúkame.

Privítaj novú éru profesionálneho rastu! Naša absolventská prax Ti ponúka jedinečnú príležitosť naučiť sa pohybovať vo svete obchodu prostredníctvom zábavných a interaktívnych aktivít.

Máš rád/rada humor? My tiež! Práve preto sme navrhli túto prax tak, aby Ti pomohla nájsť tú správnu rovnováhu medzi prácou a zábavou.

Ako to funguje? Absolventská prax je systém založený na inovatívnych technikách a stratégiách pre efektívnu organizáciu času a zlepšenie produktivity. Ponúkame školenia a podporu od odborníkov s bohatými skúsenosťami vo svojom odbore. S nami sa staneš úspešným profesionálom, ktorý si užíva život na maximum.

Urob prvý krok k Tvojmu úspechu a slobode už dnes! Pošli nám svoje CV a začni žiť život, po akom túžiš.

Nečakaj, čas je vzácny - zmeň svoj príbeh ešte dnes!

- príležitosť kariérneho rastu
- príležitosť požadovaného, vysokého zárobku
- dokonalé pracovné nástroje
- priestor pre osobnostný rast - školenia, koučing
- firemné eventy
- mnohé firemných bonusov

Výberový proces prebieha v 3. kolách, vzhľadom k veľkému počtu záujemcov budú kontaktovaní iba vybratí uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

promo, obchod výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výkonnosť, orientácia na výsledky
- komunikatívnosť
- presnosť v práci aj v čase
- chuť na sebe pracovať

Sme obchodno-marketingová spoločnosť, ktorá dáva šancu cieľavedomým ľuďom naštartovať ich úspešnú kariéru.

Tak neváhaj, predveď nám svoj potenciál a zmeň svoj príbeh!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4581023  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 020 EUR/mesiac