Asistent oddelenia predaja

2J Antennas, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontaktovanie potencionálnych záujemcov z výstav,
- kontaktovanie potencionálnych zákazníkov, ktorí ukončili svoju spoluprácu so spoločnosťou za účelom prezentácie a predaja nových produktov spoločnosti,
- komunikácia so zverenými zákazníkmi a podávanie informácií ohľadom ich objednávok,
- segmentácia zákazníkov na základe špecifických ukazovateľov, príprava štatistik pre oddelenie,
- príprava cenových ponúk,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami pri riešení reklamácií ,
- spolupráca pri plánovaní objednávok,
- príprava podkladov týkajúcich sa reprezentovania spoločnosti na výstavách a na obchodných stretnutiach so zákazníkmi,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami za účelom vylepšenia systémov, procesov a operácií v spoločnosti dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri svojej práci,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat 650 - 700 eur/ brutto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

2J Antennas, s.r.o. je dynamicky sa vyvíjajúca spoločnosť so zameraním na komunikačné riešenia hlavne pre automobilový priemysel. Sme výrobcom GPS, GSM, Telematic antén, prepojovacích káblov a predajcom konektorov. Taktiež sa zaoberáme lisovaním plastových výliskov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Štefánikova 61
085 01 Bardejov
ID: 3495175   Dátum zverejnenia: 20.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 650 - 700 eur/ brutto