Frontend Programátor_React_junior/medior

2ING spol. s r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 500 EUR/mesiacplatové podmienky dohodneme v závislosti od profesionálnej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť je integrátorom projektu a vytvára
- integračnú platformu pre celé riešenie, ktorého súčasťou budú aktivity programátora, t.j. aplikáciu na:
i. komunikáciu s existujúcimi internými aplikáciami zákazníka
ii. komunikáciu s externým svetom

Hľadaní ľudia budú
- členovia vývojového tímu (cca 5 ľudí)
- spolupracovať s interným analytickým tímom (cca 3-5 ľudí)
- spolupracovať podľa potreby s členmi tímov partnerských organizácií a zákazníkov

Home office, 1-2x týždenne porady tímu (osobne/virtuálne)
Profesionálne školenie

Ceníme si váš záujem o spoluprácu s našim klientom a ďakujeme všetkým kandidátom za zaslané profesionálne informácie. V prípade, ak spĺňate požiadavky s radosťou sa s vami osobne (Skype, WhatsAPP) stretneme a poskytneme vám detailnejšie informácie.

Pokiaľ sa vám do 2 týždňov neozveme, ospravedlňujeme sa, žiaľ z kapacitným možností sme pozvali na osobným pohovor iných kandidátov. Na základe GDPR budú vaše osobné údaje skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2020 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Primárnymi oblasťami obchodných aktivít spoločnosti je osobná, nákladná doprava a hlavne priemysel. Divízia softvérového vývoja sa profiluje na veľké korporácie s potrebou implementácie robustných riešení so silným, vysoko profesionálnym zázemím v oblasti projektového a IT manažmentu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

REACT programátor
1

• Aspoň 1 rok skúseností s React.js
• Základná znalosť hooks a HOCs.
• Základy JSX a ES6.
• Znalosť Material UI a Git - veľká výhoda.
• Poteší skúsenosť s unit testovaním a REST API.
• Nadchne znalosť typescript-u.
• Veľkým plusom je skúsenosť s vývojom robustnejšej aplikácie, postavenej na React.js
• Skúsenosť s agilným vývojom (Scrum) - výhoda.

Poskytujeme personálno-poradenské služby v oblastiach s viac ako 25 ročnými skúsenosťami v oblasti ľudských zdrojov:
- Pracovno-právna dokumentácia
- HR procesy
- Rozvojové aktivity nielen pre zamestnancov
- Výber zamestnancov
- Motivačné a hodnotiace nástroje ...

"Otvorte a ochutnajte, robíme HR srdcom"

Čachtická 13
83106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ingrid Bajzíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3992704  Dátum zverejnenia: 28.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac