Logo 2create, s.r.o.

Asistentka v reklamnej agentúre / Office Angel

2create, s.r.o.

Hálkova 9, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
najneskôr jún 2024
900 - 1 200 EUR/mesiacKoncoročné odmeny, projektové odmeny, preplácanie športových aktivít,...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prvý kontakt s klientami reklamnej agentúry
  • Samostatná práca na menších projektoch pre klientov
  • Asistencia pri organizácii eventov
  • Bežné administratívne výpomoci
  • Starostlivosť o pohodovú atmosféru - organizovanie teambuildingov a aktivít na budovanie dobrej nálady v kolektíve :)
  • Pomoc account managerom pri rôznych kampaniach a marketingových projektoch klientov
  • Komunikácia s dodávateľmi a koordinácia objednávok
  • Zabezpečovanie bežného chodu reklamnej agentúry

  • Budeš pracovať vo veselom kolektíve jednej z TOP slovenských reklamných agentúr, ktorá získala ocenenie TOP 5 zamestnávateľ roka.
  • Máš možnosť kariérneho rastu s podporou vedenia agentúry a skúsených kolegov, ktorí ťa budú posúvať vpred.
  • Stabilná pracovná doba, čo ti umožní plánovať svoj voľný čas a súkromný život. Sme veľkými zástancami work-life balance. Žiadne večerné a víkendové nadčasy.
  • Navyše k multišport karte máš k dispozícii aj bazén vo firme, grilovačky, chaty, teambuildingy a mnoho ďalších super benefitov, ktoré ti spríjemnia prácu.
  • Okrem toho ponúkame aj pravidelné nadupané školenia a workshopy, ktoré ti pomôžu rozvíjať sa v marketingu a reklame.
  • Ak si plná energie, máš u nás priestor ju využiť a príležitosť ukázať svoje schopnosti.

1. svoje CV a pár viet, prečo si máme vybrať práve teba, pošli na [email protected] PREDMET MAILU: ASISTENTKA
2. postupujúce na osobný pohovor budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Typ vzdelania nie je podstatný, hlavné je príjemné vystupovanie a chuť učiť sa nové veci.
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Pohodovosť
  • Samostatnosť
  • Nekonfliktná povaha
  • Vodičský preukaz typu B
  • Mierne pokročilá úroveň angličtiny

Ponúkame prácu v kreatívnom a veselom kolektíve. V kariérnom raste ti bude pomáhať support skúsených kolegov a vedenie agentúry.

Sme fullservisová beyond marketingová agentúra 2CREATE s integrovaným digitálom, ktorá ide (často) proti prúdu už 18 rokov. Získali ocenenie TOP 5 zamestnávateľ medzi marketingovými aganetúrami. Hľadáme nových kolegov na dlhodobý vzťah plný stratégií, kreatív, deadlineov a skvelých projektov. Niekoho, kto zapadne do 30-členného tímu makačov, ktorí sa vedia baviť (nielen prácou). No ak si ťa vyberieme, budeš sa mať ako prasa v žite vďaka prudko motivačným benefitom, ktoré závisia od tvojich výsledkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Porada
Tel.: +421244636313
E-mail: poslať životopis
ID: 3236866  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac