Grafický dizajnér/ka

26HOUSE s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000€ (v závislosti od seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava produktových prezentácií v Powerpoint / Keynote
- redizajn firemnej identity (logo, typografia, práca s fotkou a grafikou — príprava dizajn manuálu)
- návrh novej webovej stránky a podstránok (case studies) + spolupráca s frontend a wordpress developerom
- príprava vizuálizácií a mockup-ov softvérových rozhraní
- prispôsobovanie UX / UI hotelových integračných systémov pre konkrétne požiadavky klientov
- udržiavanie firemnej identity podľa dizajn manuálu pre sesterskú firmu (moderná platforma pre vyhľadávanie developerov a iných IT odbormíkov)

Budeš aj súčasťou marketinového tímu: príprava grafiky na sociálne siete + občas tlačoviny a banery.

- budeš mať naozaj veľký priestor na sebarealizáciu
- tešiť sa môžeš na vzdelávacie príležitosti, ako napríklad pravideľný mentoring od skúseného UX dizajnéra
- teambuildingy, príjemných kolegov a dobré raňajky
- o zdravie a pohyb sa Ti postará Multisport karta
- homeoffice a pružná pracovná doba

Do emailu pripoj aj svoje portfólio, prípadne link na svoje práce :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

- samostatnosť, time management
- kreatívne myslenie a originálne nápady - u nás sa medze nekladú :)
- radosť učiť sa nové veci
- HTML a CSS sú výhodou

Sme dlhoročná IT firma, pôsobiaca na trhu ERP a najväčší lokálny Zlatý partner Odoo na česko - slovenskom trhu. V roku 2021 sme získali ocenenie Best translator v rámci Odoo Community Awards a ako jediní máme lokalizované české a slovenské účtovníctvo v Odoo.
Obklopujeme sa len tými najlepšími (#HouseOfTalents) a sme pripravení im poskytnúť to najlepšie zázemie pre ich prácu. Najviac si u nás vážime zodpovednosť, otvorenosť, odvahu, rešpekt a motivovaných ľudí s can do spirit.
Sme viac ako len integrátor a implementátor Odoo, sme používatelia a nadšenci v Odoo svete a spolu #menimesveterp

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3558565  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000€ (v závislosti od seniority kandidáta)