Analyst programmer

26HOUSE (AB Trade Europe s. r. o.)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 600 Eur (dohodou podľa seniority)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavia Ťa biznisové procesy? Rozumieš sa SQL DB, DWH, BI platformám? Tak neváhaj a ozvi sa - radi Ťa privítame v našom tíme.
Čo Ťa čaká?
* Spolupráca na vytvorení univerzálnej BI integračnej platformy
* Detailná analýza požiadaviek klienta
* Vytvorenie DWH a reportingovej platformy pre hotelový sektor
* Akceptačné testy s klientom (UAT)
* Analytická práca pri zavádzaní nových produktov a ich upgradov
* Spolupráca na zaujímavých externých projektoch

Ponúkame priestor na veľkú sebarealizáciu, možnosť získať rýchlo spätnú väzbu a nové skúsenosti. Môžeš sa tešiť na rôzne vzdelávacie príležitosti, príjemných kolegov, teambuildingové aktivity a dobré raňajky. Pružná pracovná doba a práca z domu sú samozrejmosťou. Staráme sa aj o zdravie našich zamestnancov - nielen dodávkou ovocia, ale aj vďaka MultiSport karte, ktorú môžeš využívať na pohybové aj relaxačné aktivity podľa svojich preferencií.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - pokročilý
JavaScript - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť MS SQL (Azure), MySQL, MS PowerBI - výhodou
Proaktívny prístup, iniciatíva
Komunikačné zručnosti
Tímový hráč
Schopnosť rýchlo sa učiť
Spoľahlivosť, dôslednosť

Sme IT spoločnosť, ktorá vytvára štandardné aj atypické riešenia pre slovenských aj zahraničných klientov. Našou hlavnou oblasťou pôsobenia sú integrácie, distribúcia a vývoj SW pre rôzne sektory. Pracujeme na projektoch zameraných na SMART riešenia najmä pre hotely budúcnosti, moderné kancelárske budovy a obchodné centrá. Kľúčovými sú pre nás dobré vzťahy, dôvera, osobnostný rast a vzájomná podpora :) Rýchlo rastieme a tešíme sa na nových kolegov, ktorí budú s nami zdieľať nadšenie pre nové technológie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AB Trade Europe s. r. o.
Staničná 3365/26
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3371309   Dátum zverejnenia: 12.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 600 Eur (dohodou podľa seniority)