Obchodný reprezentant - podpora obchodného tímu Nitra

24-pay s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
6 EUR/hod.Ak sa Ti bude dariť, okrem hodinovej odmeny získaš aj odmenu z provízneho systému.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebuješ si privyrobiť a si otvorený práci, ktorá má potenciál do budúcnosti?

Hľadáme nových kolegov - nadšencov pre oblasť e-commerce a  inovatívne technológie.

Ak si študent VŠ a nemáš dostatok skúsenosti, nevadí. Náš tím skúsených obchodníkov Ťa ochotne zaškolí a bude tvojou podporou.

Ak z Tvojej pracovnej histórie máš už nejaké skúsenosti z oblasti obchodu na podobnej pozícii alebo technologický backround, silné komunikačné a argumentačné zručnosti, o to rýchlejšie môže byť dosahovanie spoločných obchodných cieľov.

Keďže aj v dnešnej dobe existujú prevádzky, ktoré nepoužívajú platby online alebo platby kartou budeme od Teba potrebovať, aby si bol hunterom pre obchodný tím a aktívne hľadal nových klientov- práve tieto typy prevádzok/e-shopov.

Náplňou Tvojej práce bude aktívne oslovovanie prevádzok, obchodov, kde budeš propagovať naše produkty a služby.

Hľadáme podporu v Nitrianskom kraji, preto uprednostníme kandidátov z tejto lokality, aby sme Ti umožnili byť čo najefektívnejší s minimálnymi nákladmi na cestovanie.

Pracovnú dobu budeš mať flexibilnú, rozvrhnutie pracovného času necháme na Teba.

Momentálne ponúkame spoluprácu formou dohody, ale  prípade obojstrannej spokojnosti sa môžeš stať súčasťou 24pay aj ako zamestnanec v riadnom pracovnom pomere.

flexibilný pracovný čas

tablet, mobil

zázemie v modernej slovenskej spoločnosti s potenciálom preraziť aj v zahraničí

kolektív zložený z profesionálov, ktorí si vzájomne pomáhajú

Ďakujeme Ti, že si si prečítal informácie o našej pracovnej ponuke.
Vážime si Tvoj záujem o spoluprácu s nami.
Vybraných záujemcov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, marketingový, obchodný manažment- nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, predajca, klientsky pracovník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vynikajúce komunikatívne a prezentačné zručnosti

príjemné vystupovanie

zodpovednosť, samostatnosť

time-management, organizačné zručnosti, cieľavedomosť

pozitívny prístup k výzvam

chuť vzdelávať sa a neustále na sebe pracovať

24pay je spoločnosť ponúkajúca platobné služby. Sme dôveryhodné digitálne bankovníctvo. Pomáhame podnikom všetkých veľkostí a typov uspieť podľa ich predstáv. Sme regulovaní Národnou bankou Slovenska. Neustále rastieme a pracujeme na nových projektoch v oblasti digitálnej transformácie, e-commerce , finančných služieb a inovatívnych online riešení. Sme skvelý tím s finančným a digitálnym know-how.
24pay je súčasťou skupiny, známej ako Skupina DOXX, po novom FSM Group. Zastrešuje značky DOXXbet, DOXX - Stravné lístky, fpoho, Hotel Dubná Skala****, Super Jedlo, Nadácia DOXX, CODIUM a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4792718  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.