Obchodný reprezentant - podpora obchodného tímu KE

24-pay s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
6 EUR/hod.Ak sa Ti bude dariť, okrem hodinovej odmeny získaš aj odmenu z provízneho systému.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebuješ si privyrobiť a si otvorený práci, ktorá má potenciál do budúcnosti?

Hľadáme nových kolegov - nadšencov pre oblasť e-commerce a  inovatívne technológie.

Ak si študent VŠ a nemáš dostatok skúsenosti, nevadí. Náš tím skúsených obchodníkov Ťa ochotne zaškolí a bude tvojou podporou.

Ak z Tvojej pracovnej histórie máš už nejaké skúsenosti z oblasti obchodu na podobnej pozícii alebo technologický backround, silné komunikačné a argumentačné zručnosti, o to rýchlejšie môže byť dosahovanie spoločných obchodných cieľov.

Keďže aj v dnešnej dobe existujú prevádzky, ktoré nepoužívajú platby online alebo platby kartou budeme od Teba potrebovať, aby si bol hunterom pre obchodný tím a aktívne hľadal nových klientov- práve tieto typy prevádzok/e-shopov.

Náplňou Tvojej práce bude aktívne oslovovanie prevádzok, obchodov, kde budeš propagovať naše produkty a služby.

Hľadáme podporu v regióne Košice, preto uprednostníme kandidátov z tejto lokality, aby sme Ti umožnili byť čo najefektívnejší s minimálnymi nákladmi na cestovanie.

Pracovnú dobu budeš mať flexibilnú, rozvrhnutie pracovného času necháme na Teba.

flexibilný pracovný čas

tablet, mobil

zázemie v modernej slovenskej spoločnosti s potenciálom preraziť aj v zahraničí

kolektív zložený z profesionálov, ktorí si vzájomne pomáhajú

Ďakujeme Ti, že si si prečítal informácie o našej pracovnej ponuke.
Vážime si Tvoj záujem o spoluprácu s nami.
Vybraných záujemcov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, marketingový, obchodný manažment- nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, predajca, klientsky pracovník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vynikajúce komunikatívne a prezentačné zručnosti

príjemné vystupovanie

zodpovednosť, samostatnosť

time-management, organizačné zručnosti, cieľavedomosť

pozitívny prístup k výzvam

chuť vzdelávať sa a neustále na sebe pracovať

24pay je spoločnosť ponúkajúca platobné služby. Sme dôveryhodné digitálne bankovníctvo. Pomáhame podnikom všetkých veľkostí a typov uspieť podľa ich predstáv. Sme regulovaní Národnou bankou Slovenska. Neustále rastieme a pracujeme na nových projektoch v oblasti digitálnej transformácie, e-commerce , finančných služieb a inovatívnych online riešení. Sme skvelý tím s finančným a digitálnym know-how.
24pay je súčasťou skupiny, známej ako Skupina DOXX, po novom FSM Group. Zastrešuje značky DOXXbet, DOXX - Stravné lístky, fpoho, Hotel Dubná Skala****, Super Jedlo, Nadácia DOXX, CODIUM a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4785837  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.