Brigáda - Obchodný reprezentant pre 24pay - flexibilná pracovná doba

24-pay s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

24-pay je slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá najnovšími online technológiami v oblasti platobných služieb. Je súčasťou väčšej skupiny, známej ako Skupina DOXX. Zastrešuje značky DOXXbet, DOXX - Stravné lístky, fpoho, Hotel Dubná Skala****, CODIUM a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Potrebuješ si privyrobiť a zároveň sa obzeráš aj po práci, ktorá má potenciál do budúcnosti?
Hľadáme nových kolegov - brigádnikov, ktorí by sa radi pohybovali v inovatívnom technologickom prostredí a zároveň majú radi obchod. Ak nemáš dostatok skúsenosti vôbec to nevadí, náš tím skvelých obchodníkov Ťa perfektne zaškolí.

Tvojou náplňou práce bude:
  • aktívne oslovovanie prevádzok, obchodov, kde budeš propagovať naše produkty a služby a to sú platobné terminály a platobné brány - predstav si, že ešte aj v dnešnej dobe existujú prevádzky, ktoré nepoužívajú platby online alebo platby kartou a to bude tvoj revír.

Budeš teda aktívne hľadať nových klientov

Budeš mať flexibilnú pracovnú dobu, pracovať budeš vtedy, kedy to Tebe najviac vyhovuje.
Pracovať budeš prevažne v teréne v okolí Tvojho bydliska - predovšetkým BB a TN

Pozn.: druh pracovno-právneho vzťahu je dohoda

  • flexibilný pracovný čas
  • tablet, mobil
  • zázemie v modernej slovenskej spoločnosti
  • kolektív zložený z profesionálov, ktorí si vzájomne pomáhajú
  • možnosť vzdelávania sa a rozvoja,
  • pravidelné firemné a teambuildingové akcie pre zamestnancov, ale aj rodinných príslušníkov
  • gratis alebo zvýhodnené vstupenky na športové a kultúrne podujatia

Ďakujeme Ti, že si si prečítal informácie o našej pracovnej ponuke.
Vážime si Tvoj záujem o spoluprácu s nami.
Vybraných záujemcov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vynikajúce komunikatívne a prezentačné zručnosti,
  • príjemné vystupovanie
  • zodpovednosť, samostatnosť, time-management, organizačné zručnosti
  • cieľavedomosť, pozitívny prístup k výzvam
  • chuť vzdelávať sa a neustále na sebe pracovať

Všetko čo potrebuješ vedieť o našich produktoch a službách ťa naučíme my.

24pay je spoločnosť ponúkajúca platobné služby. Sme dôveryhodné digitálne bankovníctvo. Pomáhame podnikom všetkých veľkostí a typov uspieť podľa ich predstáv. Sme regulovaní Národnou bankou Slovenska. Neustále rastieme a pracujeme na nových projektoch v oblasti digitálnej transformácie, e-commerce , finančných služieb a inovatívnych online riešení. Sme skvelý tím s finančným a digitálnym know-how.
24pay je súčasťou skupiny, známej ako Skupina DOXX, po novom FSM Group. Zastrešuje značky DOXXbet, DOXX - Stravné lístky, fpoho, Hotel Dubná Skala****, Super Jedlo, Nadácia DOXX, CODIUM a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 4710434  Dátum zverejnenia: 23.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.