Produktový špecialista

24-pay s.r.o.

Miesto práce
Kálov, Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna dohoda na mzdových podmienkach však závisí od preukázaných skúseností a seniority kandidáta. Súčasťou odmeňovania budú zaujímavé cieľové odmeny na základe plnenia KPIs.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť zaoberajúca sa prioritne poskytovaním platobných služieb. Naša platobná brána umožňuje našim klientom a ich zákazníkom komfortnú a bezpečnú realizáciu online platieb.
V posledných rokoch rastieme, pracujeme na nových projektoch, rozširujeme náš tím. Hľadáme tímového hráča, ktorý podporí rozvoj produktového portfólia spoločnosti - produktového FinTech špecialistu pre rozvoj technologických inovácií a produktov. Šikovného produkťáka, ktorý rozumie e-commerce a má skúsenosť finančnými a platobnými službami. Skúsenosť s technológiami blockchainu, digitálnou transformáciou, automatizáciou, robotizáciou či umelou inteligenciou je vítaná. Ak máš vášeň pre inovácie a digitálne riešenia, baví Ťa vylepšovať život sebe a ostatným, si pre nás ideálnym kandidátom. Môžeš sa stať súčasťou mladého tímu nadšencov v modernej rozvíjajúcej sa firme.

Zázemie Skupiny DOXX s dlhoročnou tradíciou a pestrou škálou oblastí podnikania.
Balík benefitov pre našich zamestnancov.
Príležitosť kariérne rásť a osobnostne sa rozvíjať.
Samotná spoločnosť 24-pay je firma s dobrými vzťahmi a moderným manažmentom.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Na pohovor budú pozvaní len vybratí záujemcovia, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, Informačné technológie, Ekonomika,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

Minimálne 3 ročná prax na pozícii tech. konzultanta alebo produktového analytika.
Znalosti v oblasti FinTech, platobných riešení a finančných služieb.
Zmysel pre inovácie, digitálne riešenia a nové technológie s globálnou perspektívou.
Schopnosť aktívne sa zapojiť do tvorby produktových plánov.
Výborné projektové, organizačné, prezentačné a komunikačné zručnosti.
Analytické myslenie a schopnosť spájať čiastkové riešenia do celku.
Cit pre detail a „doťahovanie“ úloh a aktivít s úspešným plnením termínov.
Záujem o osobný rozvoj a vzdelávanie.

24pay je spoločnosť ponúkajúca platobné služby. Sme dôveryhodné digitálne bankovníctvo. Pomáhame podnikom všetkých veľkostí a typov uspieť podľa ich predstáv. Sme regulovaní Národnou bankou Slovenska. Neustále rastieme a pracujeme na nových projektoch v oblasti digitálnej transformácie, e-commerce , finančných služieb a inovatívnych online riešení. Sme skvelý tím s finančným a digitálnym know-how.
24pay je súčasťou skupiny, známej ako Skupina DOXX, po novom FSM Group. Zastrešuje značky DOXXbet, DOXX - Stravné lístky, fpoho, Hotel Dubná Skala****, Super Jedlo, Nadácia DOXX, CODIUM a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4419978  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac