JAVA developer

24-pay s.r.o.

Miesto práce
Kálov, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiacHrubá mzda pozostáva zo základnej mesačnej mzdy 1500,00 € a mesačného ohodnotenia vo výške 300,00 €, zamestnancovi môžu byť priznané mimoriadne odmeny v závislosti od dosahovaných pracovných výsledkov a HV spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť 24-pay hľadá do svojho tímu JAVA developera, ktorý sa bude podieľať na:
- analýze, návrhu a vývoji nového SW (Java 8+, Spring, Maven)
- údržbe existujúceho kódu
- špecifikácii, analýze, zlepšovaní a aktualizácii technického designu vyvíjanej aplikácie
- vytváraní projektovej dokumentácie, komunikácii s ostatnými členmi projektového tímu

- motivujúce platové ohodnotenie
- práca s modernými technológiami
- mladý dynamicky sa rozvíjajúci tím
- kariérny rast

Aj vy môžete byť súčasťou niečoho VEĽKÉHO. Pridajte sa k nám a rozšírte náš JAVA tím! Dajte si šancu na pozitívnu zmenu v roku 2021. Zašlite nám Váš životopis spolu s motivačným listom. I. kolo výberového konania prebehne v termíne do 20.05.2021.
Uchádzači budú kontaktovaní telefonicky, prípadne e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, sieťové technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
SQL - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- VS vzdelanie technického smeru
- skúsenosti s vývojom viacvrstvových internetových aplikácii
- znalosť a skúsenosti s pracou v prostredí SpringFramework Spring Boot (MVC, Security, REST API, JSON, XML, Tomcat, Maven, ...)
- JSF HTML, CSS
- Postgre SQL
- PHP, skúsenosti s CMS, Kubeernetes,
- AWS výhodou
- zodpovednosť, samostatnosť- ľuďom nediktujeme ako majú veci urobiť, veríme im
- dobré komunikačné schopnosti, empatia, schopnosť seba organizácie

Spoločnosť 24-pay s. r. o. sa zaoberá predovšetkým poskytovaním platobných služieb a služieb súvisiacich s počítačovým spracovaním údajov.
Skupina firiem DOXX zastrešuje dcérske spoločnosti ako DOXXbet & K-BET, DOXX – Stravné lístky, 24-pay a DOXX RESTAURANT. Firmy svojou činnosťou pôsobia na trhu B2B i B2C a pokrývajú široké portfólio služieb od zákonného stravovania zamestnancov, online platieb či hotelových služieb. Spoločnosť 24-pay ponúka služby platobnej brány regulovanej NBS, sprostredkujúca bezpečné a pohodlné platby pre internetových obchodníkov.
V súčasnosti skupina DOXX vďaka neustálemu rastu, hľadá do svojich radov motivovaných kolegov, ktorí sa neboja prijímať nové pracovné výzvy a podieľať sa na napredovaní spoločnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kálov 356
01001 Žilina
ID: 4072694  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac